Seko mums Šodien saziedoti jau 985.00 €

Atbalsts Kristeram Pučkam

Sirsnīgs paldies! Kristera rehabilitācijai nepieciešamā summa saziedota!

Kristers piedzima pirms laika, 23./24.grūtniecības nedēļā. Puisēnam ilgstoši bija problēmas ar elpošanu (atkarība no skābekļa), jo, plaušas vēl nebija attīstījušās, lai Kristers varētu pats elpot. Zēnam tika konstatēts liels asins izplūdums galviņā un redzes problēmas (šķielēšana). Kristeram ir uzstādītas diagnozes bērnu cerebrālā trieka, bronhopulmonālā displāzija (smagas pakāpes), simptomātiska epilepsija, kreisās puses hemiparēze, psihomotorās attīstības aizture.

Šobrīd Kristeram ir 6 gadi. Kristers ir ļoti aktīvs, zinātkārs un pozitīvs puisītis. Viņam ļoti patīk grāmatas (pasakas un enciklopēdijas), mūzika, rotaļāšanās ar citiem bērniem, un patīk darboties ar darba instrumentiem. Zēns apmeklē speciālo dārziņu, kur ļoti daudz ko apguvis (pazīst burtiņus, prot skaitīt un mēģina lasīt pa zilbēm (vēl tikai sākums)). Kristeram ir jāuzlabo izruna, bet viņš jau var atbildēt uz jautājumiem un pastāstīt teikumos. Ir sācis patstāvīgi ēst, dzert no krūzītes. Ar piepalīdzēšanu prot apģērbties. Kreisā rociņa ir sliktāka par labo rociņu, bet vienalga cenšas to izmantot.

Kristeram ir daudz vēl jāstrādā, lai uzlabotu gaitu un stāju. Ir iemācījies patstāvīgi piecelties, bet vēl grūtības sagādā patstāvīga staigāšana. Viens pats pārvietojas nestabili.

Pateicoties lielajam darbam gan no ģimenes puses, gan speciālistu puses, jūtami uzlabojumi kā fiziski tā arī jūtams, ka Kristers ir kļuvis psiholoģiski mierīgāks.

Zēns regulāri apmeklē ergoterapiju , fizioterapiju, audiologopēdu, reitterapiju un montesori nodarbības. Regulāri saņem intensīvos kursus rehabilitācijas centrā Poga.

2019.gadā Kristeram plānots intensīvs 15 dienu rehabilitācijas kurss, kurā iekļautas “Therasuit3” terapijas nodarbības, 6 ergoterapijas un 6 audiologopēda nodarbības, masāžas. Kursa kopējās izmaksas ir 1620 eiro.

Kristera vecāki saka milzīgu paldies visiem, kas atbalstījuši Kristera rehabilitāciju nodrošināšanu!

Palīdzēsim Kristeram!

Projekts ievietots portālā 25.07.2019

Projekts noslēgts 26.11.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Demidam Purvinskim

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

826 649.48 €