Follow us Today has already donated 491.00 €

Atbalsts Kristeram Pučkam

Sirsnīgs paldies! Kristera rehabilitācijai nepieciešamā summa saziedota!

Kristers piedzima pirms laika, 23./24.grūtniecības nedēļā. Puisēnam ilgstoši bija problēmas ar elpošanu (atkarība no skābekļa), jo, plaušas vēl nebija attīstījušās, lai Kristers varētu pats elpot. Zēnam tika konstatēts liels asins izplūdums galviņā un redzes problēmas (šķielēšana). Kristeram ir uzstādītas diagnozes bērnu cerebrālā trieka, bronhopulmonālā displāzija (smagas pakāpes), simptomātiska epilepsija, kreisās puses hemiparēze, psihomotorās attīstības aizture.

Šobrīd Kristeram ir 6 gadi. Kristers ir ļoti aktīvs, zinātkārs un pozitīvs puisītis. Viņam ļoti patīk grāmatas (pasakas un enciklopēdijas), mūzika, rotaļāšanās ar citiem bērniem, un patīk darboties ar darba instrumentiem. Zēns apmeklē speciālo dārziņu, kur ļoti daudz ko apguvis (pazīst burtiņus, prot skaitīt un mēģina lasīt pa zilbēm (vēl tikai sākums)). Kristeram ir jāuzlabo izruna, bet viņš jau var atbildēt uz jautājumiem un pastāstīt teikumos. Ir sācis patstāvīgi ēst, dzert no krūzītes. Ar piepalīdzēšanu prot apģērbties. Kreisā rociņa ir sliktāka par labo rociņu, bet vienalga cenšas to izmantot.

Kristeram ir daudz vēl jāstrādā, lai uzlabotu gaitu un stāju. Ir iemācījies patstāvīgi piecelties, bet vēl grūtības sagādā patstāvīga staigāšana. Viens pats pārvietojas nestabili.

Pateicoties lielajam darbam gan no ģimenes puses, gan speciālistu puses, jūtami uzlabojumi kā fiziski tā arī jūtams, ka Kristers ir kļuvis psiholoģiski mierīgāks.

Zēns regulāri apmeklē ergoterapiju , fizioterapiju, audiologopēdu, reitterapiju un montesori nodarbības. Regulāri saņem intensīvos kursus rehabilitācijas centrā Poga.

2019.gadā Kristeram plānots intensīvs 15 dienu rehabilitācijas kurss, kurā iekļautas “Therasuit3” terapijas nodarbības, 6 ergoterapijas un 6 audiologopēda nodarbības, masāžas. Kursa kopējās izmaksas ir 1620 eiro.

Kristera vecāki saka milzīgu paldies visiem, kas atbalstījuši Kristera rehabilitāciju nodrošināšanu!

Palīdzēsim Kristeram!

The Project is placed online on: 25.07.2019

Projekts noslēgts 26.11.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Rūtai Rudzei

Palīdzība Albertai Ramei

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

84 259.23 €