Seko mums Šodien saziedoti jau 436.00 €

Atbalsts Andrejam Arikānam

Mērķis: rehabilitācija centrā "Euromed", Polija un ārstniecības kurss Sanktpēterburgas rehabilitācijas institūtā.
Gadā nepieciešams: 6482 lati
Andrejs Arikāns, dz.g. 2002., Rīga 

Diagnoze- organisks CNS bojājums ar Dandy-Walker sindromu . Zēnam ir traucēta kustību koordinācija, viņš nespēj pats sevi apkalpot, pārvietojas uz ceļiem, nerunā, bet visu saprot.
 Andrejs ir saņēmis rehabilitācijas kursus bērnu slimnīcā “Gaiļezers”, NRC “Vaivari”, Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā.
Bērna vecāki pieliek lielas pūles bērna veselības atgūšanai un meklē jaunas iespējas, lai palīdzētu dēlam.  
 Andrejs ir apmeklējis rehabilitācijas centru Polijā „Euromed”. Bērna ārstēšanai centrā izmanto kostīmu „Adeli”. Ārstniecības kurss ilgst četras nedēļas, katru dienu sešas intensīvas nodarbības. Pēc 2. ārstniecības kursa Polijas klīnikā Andrejs spēja piecelties kājās un stabili nostāvēt. 
Saņemtā ārstniecība Sankt-Pēterburgas rehabilitācijas institūtā „Возвращение” arī ir devusi pozitīvu rezultātu zēna veselībai. Ārstniecības kursa laikā tiek stimulēta smadzeņu darbība, veicināta runas un kustību centru darbība. Pateicoties šai ārstniecībai Andrejs spēra savus pirmos soļus.
Lai veicinātu Andreja attīstību nepieciešams turpināt iesāktos rehabilitācijas pasākumus.
 Lai palīdzētu zēnam nepieciešams:
- rehabilitācijas kurss centrā "Euromed", Polija - 5482 lati;
- ārstniecības kurss Sanktpēterburgas rehabilitācijas institūtā - 1000 lati.

Diemžēl Andreja vecākiem nav iespēja šādu summu iekrāt, tāpēc zēna vecāki vēršas ar lūgumu palīdzēt.
Katra māmiņa un tētis grib, lai viņu bērns būtu vesels un laimīgs. Andreja vecāki arī vēlas, lai Andrejs priecātos par dzīvi tāpat kā pārējie bērni un ne ar ko neatšķirtos no tiem. Dosim Andrejam šādu iespēju.

Andreja ģimene ir pateicīga visiem, kas ir palīdzējuši zēnam.

 
Projekts ievietots portālā  01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Danielam Stepanovam

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Gaismas ceļš Donbasam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 159.17 €