Seko mums Šodien saziedoti jau 6,289.70 €

Jaunumi

24.04.2005

Radīsim prieku un mīlestību Šmerļa skolas audzēkņos!

Šī mācību gada noslēgums par nebijušiem svētkiem gatavojas izvērsties Rīgas sanatorijas internātpamatskolas audzēkņiem. Viņi šo dienu 30. maijā svinēs kopā ar domubiedru grupu, kas kopš aprīļa beigām sākusi sadarbību ar skolu, lai bērniem radītu labākus sadzīves apstākļus, labiekārtotu skolas apkārtni, noorganizētu audzēkņiem velosipēdu vadītāju apmācību un veiktu daudz ko citu, kas rada dažādību skolas audzēkņu dzīvē.

29.03.2005

Šonedēļ aicina ziedot A un B rēzus negatīvās grupas asinis

Valsts asinsdonoru centram (VADC) šonedēļ nepieciešamas A rēzus negatīvās un B rēzus negatīvās grupas asinis. Pagājušā nedēļā un brīvdienās VADC bija pietiekami nodrošināts ar visu grupu asinīm, taču šonedēļ nepieciešams papildināt A un B rēzus negatīvo asiņu krājumu.

21.03.2005

Šonedēļ aicina ziedot rēzus negatīvās grupas asinis

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) šonedēļ aicina ziedot rēzus negatīvās grupas asinis. VADC nepieciešamas 0, A, kā arī AB rēzus negatīvo grupu asinis. Šo grupu asinis šonedēļ nodrošinātas par 80%, informē VADC.

11.03.2005

Jauns projekts portālā - Pilsētas kaķu dzīve

Lai palīdzētu pilsētas bezsaimnieku kaķiem, Latvijas Kinoloģiskās federācijas (LKF) dzīvnieku aizsardzības grupa aicina ziedot labdarības projektam "Pilsētas kaķu dzīve".

 

RT @LRZinas: Katram ir iespēja palīdzēt plūdos cietušajiem Ukrainas iedzīvotājiem! Ziedot iespējams portālā @ziedot_lv vai zvanot uz labdar…

pirms 1 gada
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 951 224.30 €