Seko mums Šodien saziedoti jau 490.00 €

Jaunumi

14.07.2022

CilvēkStāsts: Palīdzība nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Pilsoniskā pavadoņa atbalsts nepieciešams nedziedināmi slimiem pacientiem, kurus slimība nomocījusi un pacientiem ir grūtības paēst. Ārsti pacientiem izraksta speciālo medicīnisko uzturu, bet tas nav valsts apmaksāts un visas izmaksas gulstas uz pacientu ģimenes pleciem.

12.07.2022

CilvēkStāsts: Talantīgu bērnu atbalstam

Cilvēks nevis diagnoze! Ir tik svarīgi vispirms ieraudzīt cilvēku, personību, noticēt viņa spējām un tikai tad uzzināt daudzās slimības, kuras, iespējams, varētu liegt ticību un iespējas.

04.07.2022

Sāksies pirmā no sešām ukraiņu bērnu integrācijai Latvijā veltītajām vasaras nometnēm

Atsaucoties AS "Latvenergo" iniciatīvai un izsludinātajam konkursam sadarbībā ar nodibinājumu "Fonds "Ziedot.lv"" ukraiņu bērnu vasaras nometnēm, ir izvēlēti seši nometņu rīkotāji, un šodien sāksies pirmā nometne.

22.06.2022

CilvēkStāsts: Smagi slimu cilvēku atbalstam

Vasaras saulgriežu vakarā cilvēkstāsts būs par valmierieti Kārli, kuru pirms gada Līgo vakarā pārsteidza negaiss un zibens. Kārlim negaisa sekas jūtamas vēl tagad un nepieciešama sabiedrības palīdzība.

21.06.2022

AS "Latvenergo" atbalsta 5 dienas nometnes un 1 diennakts nometni Ukrainas bēgļu bērniem Latvijā

AS “ Latvenergo” atbalstot ukraiņu bērnu integrāciju Latvijai, 6 biedrībām un nodibinājumiem piešķir 50 000 eiro vasaras nometņu organizēšanai.

 

pirms 5 mēnešiem
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 756 691.68 €