Seko mums Šodien saziedoti jau 205.00 €

Ukrainas dzīvniekiem! #palīdzipalīdzēt 2022

PALĪDZI MUMS PALĪDZĒT DZĪVNIEKIEM UKRAINĀ!
IKKATRS ZIEDOTAIS EIRO = TIKPAT EIRO NO LABDARĪBAS FONDA "SOFI"

Tikai tiem, kas to ir piedzīvojuši uz savas ādas, ir iespējams patiesi saprast, ko nozīmē karš.
Daļai dzīvnieku ir izdevies aizbēgt kopā ar saimniekiem, taču daudzi turpina dzīvot ar sprādzieniem un nāves bailēm piepildītā ikdienā.

Kurš viņus aizsargās? Kurš par viņiem parūpēsies? Kurš viņus izārstēs?

Krievijas sāktā kara Ukrainā rezultātā pārāk daudz dzīvnieku ir atstāti likteņa varā. Tos vai nu pamet pašu saimnieki vai tie bailēs aizklīst, vai arī viņu saimnieki iet bojā - ikvienam ir savs nelaimīgais stāsts. Karš ir vairojis ne tikai ciešanas un postu, bet arī bezsaimnieku un ievainoto dzīvnieku skaitu. Ne cilvēki, ne dzīvnieki Ukrainā nav pelnījuši karu, taču viņiem netiek dota izvēle. Esot līdzās visiem Ukrainā dzīvojošajiem, mums viņiem ir jāpalīdz! Šī iniciatīva ir veltīta dzīvniekiem, kas palikuši Ukrainā. Viņiem tāpat kā cilvēkiem palīdzība un rūpes ir nepieciešamas vairāk nekā jebkad agrāk.

Ziedo Tu, un tikpat daudz ziedosim arī mēs, lai palīdzību saņemtu pēc iespējas vairāk dzīvnieku!

KĀDS IR PLĀNS?

Sadarbojoties ar partnerorganizācijām Ukrainā, parūpēsimies par kara skartajiem dzīvniekiem.

Palīdzēsim pabarot izsalkušos un aprūpēt karā cietušos astaiņus, palīdzēsim tiem sniegt drošību un patvērumu, iekārtojot pagaidu mājas.

Projektu koordinē labdarības fonds "Sofi". 

Projekts ievietots portālā 30.06.2022

Projekts noslēgts 31.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi bērniem staigāt!

Droni Ukrainai!

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Labas Ziņas*

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 054 185.45 €