Follow us Today has already donated 120.00 €

Ukrainas dzīvniekiem! #palīdzipalīdzēt 2022

PALĪDZI MUMS PALĪDZĒT DZĪVNIEKIEM UKRAINĀ!
IKKATRS ZIEDOTAIS EIRO = TIKPAT EIRO NO LABDARĪBAS FONDA "SOFI"

Tikai tiem, kas to ir piedzīvojuši uz savas ādas, ir iespējams patiesi saprast, ko nozīmē karš.
Daļai dzīvnieku ir izdevies aizbēgt kopā ar saimniekiem, taču daudzi turpina dzīvot ar sprādzieniem un nāves bailēm piepildītā ikdienā.

Kurš viņus aizsargās? Kurš par viņiem parūpēsies? Kurš viņus izārstēs?

Krievijas sāktā kara Ukrainā rezultātā pārāk daudz dzīvnieku ir atstāti likteņa varā. Tos vai nu pamet pašu saimnieki vai tie bailēs aizklīst, vai arī viņu saimnieki iet bojā - ikvienam ir savs nelaimīgais stāsts. Karš ir vairojis ne tikai ciešanas un postu, bet arī bezsaimnieku un ievainoto dzīvnieku skaitu. Ne cilvēki, ne dzīvnieki Ukrainā nav pelnījuši karu, taču viņiem netiek dota izvēle. Esot līdzās visiem Ukrainā dzīvojošajiem, mums viņiem ir jāpalīdz! Šī iniciatīva ir veltīta dzīvniekiem, kas palikuši Ukrainā. Viņiem tāpat kā cilvēkiem palīdzība un rūpes ir nepieciešamas vairāk nekā jebkad agrāk.

Ziedo Tu, un tikpat daudz ziedosim arī mēs, lai palīdzību saņemtu pēc iespējas vairāk dzīvnieku!

KĀDS IR PLĀNS?

Sadarbojoties ar partnerorganizācijām Ukrainā, parūpēsimies par kara skartajiem dzīvniekiem.

Palīdzēsim pabarot izsalkušos un aprūpēt karā cietušos astaiņus, palīdzēsim tiem sniegt drošību un patvērumu, iekārtojot pagaidu mājas.

Projektu koordinē labdarības fonds "Sofi". 

The Project is placed online on: 30.06.2022

Project completed 31.12.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help Children Walk!

School buses for Ukrainian children

Palīdzība Akselam Stivriņam

Medical Massage

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 072 389.13 €