Seko mums Šodien saziedoti jau 7,209.65 €

Suns - vairāk kā draugs 2022

Ikdienā, pārvietojoties pa ielām, nepievēršam uzmanību ielu apmalēm, kāpnēm, ietves vidū novietotiem šķēršļiem vai remontdarbu brīdinājuma lentām. Bez problēmām atrodam veikalā kasi vai sabiedriskā transportā brīvu vietu, jo mēs redzam.

Tomēr starp mums ir arī neredzīgi un vājredzīgi cilvēki, kuri izmanto Balto spieķi. Tas palīdz pārvietoties, bet nebrīdina, piemēram, par bīstamām situācijām uz ceļa. To var izdarīt tikai dzīva būtne, kas šajā gadījumā ir suns-pavadonis. Savukārt cilvēkiem ar kustību invaliditātēm ikdienas darbos palīdz suņi-asistenti, pasniedzot nokritušas mantas, palīdzot apģērbties, iesēsties/izkāpt no ratiņkrēsla utt.

Servisa suņiem ikdienā ir slodze uz locītavām, sirdi, kauliem, tāpēc tiek dota profesionāla barība, vitamīni, veiktas potes un sistemātiskas veselības pārbaudes.

Šie suņi savam cilvēkam ir vairāk nekā draugs. Viņi ir acis, kājas un rokas. Viņi ir trauksmes poga, ja kļūst slikti vai nepieciešama palīdzība. Kaut arī servisa suņi ir kā “dzīvais palīglīdzeklis”, to iegāde, sagatavošana un uzturēšana nav finansēta no valsts budžeta, bet gan pakļauta līdzcilvēku labai gribai un sniegtiem ziedojumiem. Tāpēc ir pienācis laiks rīkoties visai sabiedrībai kopā.

Servisa suņu biedrība "Teodors" darbojas uz ziedojumu un brīvprātīgā darba pamata, tāpēc līdzekļi ir nepietiekami, lai segtu visas izmaksas. Šobrīd 16 biedrības servisa suņiem ir vajadzīga palīdzība barības iegādei un veterinārmedicīnisko pakalpojumu apmaksai. Starp viņiem ir arī 2 “suņi pensionāri”, kuri ir pārtraukuši darba gaitas un bauda mierīgas vecumdienas, jo mēs servisa suņu biedrībā TEODORS uzņemamies rūpes par saviem servisa suņiem visā to muža garumā.

#AtbalstsNVO #ACFLatvia #AIFLatvia #ActiveCitizensFund #EEAgrantsLatvia #CilvekosIrSpeks

Projekts ievietots portālā 15.03.2021

Projekts noslēgts 31.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Džeimsam Feldmanim

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Palīdzība Emīlam Prokofjevam

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 446 128.49 €