Seko mums Šodien saziedoti jau 10.00 €

Stiprini Stipros 2020

Sirsnīgs paldies ziedotājiem. Ar jūsu atbalstu sniegsim palīdzību stiprām Latvijas ģimenēm mirkļos, kad ģimenes loceklis ir smagi kopjams. 

Ikviens no mums var nonākt situācijā, kurā negaidīta trauma, slimība vai vecuma nespēks ierobežo mūsu fizisko un garīgo brīvību, padarot mūs atkarīgus no citiem cilvēkiem – aprūpētājiem. Visbiežāk aprūpētāja lomu uzņemas ģimenes locekļi, kuri tajā brīdī uzsāk maratonu, ko mēra gados. Maratonu, kurā doma par finišu liekas vēl sāpīgāka nekā smagais ikdienas solis, ko prasa aprūpētāja darbs.

Desmitiem tūkstošu cilvēku diendienā bez atpūtas un atelpas visā Latvijā veic šo nozīmīgo, bet citu bieži nepamanīto un nenovērtēto darbu. Katrs atsevišķi un visi kopā viņi ir milzīgs spēks, taču visas spēku rezerves reiz izsīkst un arī visstiprākajiem ir nepieciešams atbalsts.

DELFI un “Ziedot.lv” aicina – stiprini stipros! Atbalsti ģimenes ar ilgstoši aprūpējamu tuvinieku – ziedo aprūpētāju apmaksai!

Vairāk par projektu lasi un noskaidro DELFI!

Projekts ievietots portālā 24.11.2020

Projekts noslēgts 28.12.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Sandra Kalniete aicina – gaismu un siltumu ukraiņiem!

Ukrainas bēgļu atbalstam

Maltīšu komplekti ukraiņu karavīriem frontē

Palīdzība Danielam Stepanovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 848.35 €