Follow us Today has already donated 1,555.90 €

Stiprini Stipros 2020

Sirsnīgs paldies ziedotājiem. Ar jūsu atbalstu sniegsim palīdzību stiprām Latvijas ģimenēm mirkļos, kad ģimenes loceklis ir smagi kopjams. 

Ikviens no mums var nonākt situācijā, kurā negaidīta trauma, slimība vai vecuma nespēks ierobežo mūsu fizisko un garīgo brīvību, padarot mūs atkarīgus no citiem cilvēkiem – aprūpētājiem. Visbiežāk aprūpētāja lomu uzņemas ģimenes locekļi, kuri tajā brīdī uzsāk maratonu, ko mēra gados. Maratonu, kurā doma par finišu liekas vēl sāpīgāka nekā smagais ikdienas solis, ko prasa aprūpētāja darbs.

Desmitiem tūkstošu cilvēku diendienā bez atpūtas un atelpas visā Latvijā veic šo nozīmīgo, bet citu bieži nepamanīto un nenovērtēto darbu. Katrs atsevišķi un visi kopā viņi ir milzīgs spēks, taču visas spēku rezerves reiz izsīkst un arī visstiprākajiem ir nepieciešams atbalsts.

DELFI un “Ziedot.lv” aicina – stiprini stipros! Atbalsti ģimenes ar ilgstoši aprūpējamu tuvinieku – ziedo aprūpētāju apmaksai!

Vairāk par projektu lasi un noskaidro DELFI!

The Project is placed online on: 24.11.2020

Projekts noslēgts 28.12.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Aijā žūžū!

Mūsu smaids ir mūsu spēks

Palīdzība Vasilisai Ļubimovai

Palīdzība Paulam Padžus Tīsam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 421 710.21 €