Seko mums Šodien saziedoti jau 858.00 €

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Mums, veselajiem, liekas pašsaprotami no rīta piecelties, apģērbties, pašiem pabrokastot un doties savās gaitās. Bez citu palīdzības, bez palīglīdzekļiem. Bet, ja kaut vai uz dienu mums atņemtu spēju staigāt, runāt, tad skaidri spētu iejusties to bērnu un pusaudžu izjūtās, kuriem kustību spēja liegta iedzimtu slimību vai iegūtu traumu dēļ.

Bērni un pusaudži ar kustību traucējumiem grib būt vieni no mums, izbaudīt bērnības priekus, pirmās iemīlēšanās un sajusties neatkarīgiem. Tas viņiem diemžēl ir liegts.

Ar regulāru un inovatīvu rehabilitāciju mēs varam piepildīt sapņus šiem bērniem un jauniešiem. Piepildīt sapni, lai kādreiz dejotu baletu, piepildīt sapni staigāt pašam savām kājiņām. Piepildīt sapni spēlēt futbolu vai hokeju.

Piepildīsim 9 bērniņu - Eliasa, Bogdanas, Ralfa, Jura, Elīzas, Kiras, Kristera, Marka un Georga sapņus ar City Bee!

Pamani īpaši apgleznotās City Bee automašīnas pilsētā, noskenē QR kodu un piepildi bērniņa sapni!

Kā arī CityBee Latvia ziedos 5% no īpaši apgleznoto automašīnu braucienu ienākumiem.

Projekts ievietots portālā 28.05.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzība Eleonorai Brukšteinai

Ukrainas cilvēkiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 757 059.68 €