Follow us Today has already donated 1,335.00 €

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Mums, veselajiem, liekas pašsaprotami no rīta piecelties, apģērbties, pašiem pabrokastot un doties savās gaitās. Bez citu palīdzības, bez palīglīdzekļiem. Bet, ja kaut vai uz dienu mums atņemtu spēju staigāt, runāt, tad skaidri spētu iejusties to bērnu un pusaudžu izjūtās, kuriem kustību spēja liegta iedzimtu slimību vai iegūtu traumu dēļ.

Bērni un pusaudži ar kustību traucējumiem grib būt vieni no mums, izbaudīt bērnības priekus, pirmās iemīlēšanās un sajusties neatkarīgiem. Tas viņiem diemžēl ir liegts.

Ar regulāru un inovatīvu rehabilitāciju mēs varam piepildīt sapņus šiem bērniem un jauniešiem. Piepildīt sapni, lai kādreiz dejotu baletu, piepildīt sapni staigāt pašam savām kājiņām. Piepildīt sapni spēlēt futbolu vai hokeju.

Piepildīsim 9 bērniņu - Eliasa, Bogdanas, Ralfa, Jura, Elīzas, Kiras, Kristera, Marka un Georga sapņus ar City Bee!

Pamani īpaši apgleznotās City Bee automašīnas pilsētā, noskenē QR kodu un piepildi bērniņa sapni!

Kā arī CityBee Latvia ziedos 5% no īpaši apgleznoto automašīnu braucienu ienākumiem.

The Project is placed online on: 28.05.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība plūdos cietušajiem Jēkabpilī

Palīdzība Valdai Tračumai

Help Children Walk!

Labas Ziņas*

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

402 923.83 €