Seko mums Šodien saziedoti jau 17,291.95 €

Palīdzība Viliamam Leo Štālam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Viliamam nepieciešamā summa.

Viliams ir 4 gadus vecs rīdzinieks, kuram ir diagnosticēts bērnības autisms, garīgā atpalicība, valodas attīstības aizture, kas saistīta ar intelektuālās attīstības aizturi un specifiskiem mācīšanās traucējumiem. Ar Leo ir ļoti daudz jādarbojas un jāstrādā, jo katra diena, cītīgi darbojoties ar bērnu, kam ir autisms, ir ļoti svarīga. Viliams ir jauks un gaišs puisēns. Katru dienu viņš apmeklē specializēto bērnudārzu, bet ar to vien nepietiek, jo nepieciešama intensīva specializētā terapija.

Psihiatrs ir nozīmējis intensīvu 3 mēnešu ABA terapijas kursu, kas būtiski uzlabos zēna komunikācijas, saskarsmes un pašapkalpošanās prasmes, iekļaušanos kolektīvā starp saviem vienaudžiem. Trīs mēnešu intensīvajam kursam nepieciešami 3300 eiro un Viliama ģimene lūdz mūsu palīdzību, jo pašiem šādu līdzekļu šobrīd nav, jo vienīgais apgādnieks ir tētis.

Mums visiem kopā jāpalīdz ģimenei un mazajam Viliamam Leo! Kopā mēs to varam un mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 04.07.2022

Projekts noslēgts 01.08.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Atbalsts Ukrainas tautai

Cilvēkos ir spēks!

Ukrainas cilvēkiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 749 915.65 €