Follow us Today has already donated 490.00 €

Palīdzība Viliamam Leo Štālam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Viliamam nepieciešamā summa.

Viliams ir 4 gadus vecs rīdzinieks, kuram ir diagnosticēts bērnības autisms, garīgā atpalicība, valodas attīstības aizture, kas saistīta ar intelektuālās attīstības aizturi un specifiskiem mācīšanās traucējumiem. Ar Leo ir ļoti daudz jādarbojas un jāstrādā, jo katra diena, cītīgi darbojoties ar bērnu, kam ir autisms, ir ļoti svarīga. Viliams ir jauks un gaišs puisēns. Katru dienu viņš apmeklē specializēto bērnudārzu, bet ar to vien nepietiek, jo nepieciešama intensīva specializētā terapija.

Psihiatrs ir nozīmējis intensīvu 3 mēnešu ABA terapijas kursu, kas būtiski uzlabos zēna komunikācijas, saskarsmes un pašapkalpošanās prasmes, iekļaušanos kolektīvā starp saviem vienaudžiem. Trīs mēnešu intensīvajam kursam nepieciešami 3300 eiro un Viliama ģimene lūdz mūsu palīdzību, jo pašiem šādu līdzekļu šobrīd nav, jo vienīgais apgādnieks ir tētis.

Mums visiem kopā jāpalīdz ģimenei un mazajam Viliamam Leo! Kopā mēs to varam un mums izdosies!

The Project is placed online on: 04.07.2022

Project completed 01.08.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Zobu feja

For mums with special children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 756 691.68 €