Seko mums Šodien saziedoti jau 1,204.26 €

Palīdzība Viesturam Zariņam

Tā kā ārstniecībai Vācijas klīnikā līdzekļi nav pietiekoši, lai nezaudētu laiku, Viestura ģimene saorganizēja konsultāciju Viļņas Universitātes slimnīcā. Lietuvas ārsti nekavējoties Viesturam nozīmēja imūnterapiju ar Opdivo. Ik mēnesi nepieciešami 5111,53 eiro par medikamentiem un 66,20 eiro par ārsta vizīti un zāļu ievadīšanu. Kopā 6 mēnešu terapijai nepieciešami 28 510,62 eiro. 

Mūsu palīdzība ļoti nepieciešama Viesturam un viņa ģimenei. Viesturam ir 53 gadi, pēdējos divus gadus viņš cīnās ar ļaundabīgu audzēju. Pērnā gada nogalē ļaundabīgu audzēju atklāja arī Viestura sievai Jolantai. Jolanta jau tuvākajā laikā uzsāks ārstniecību un, cerams, tā būs valsts apmaksāta. Sarežģītāka situācija ir Viestura gadījumā.

Zariņu ģimene lielāko daļu dzīves dzīvojuši Ogrē. Ģimenē izaudzināti četri fantastiski bērni. Vecākās meitas jau ir pieaugušas, taču jaunākajam dēlam ir vēl tikai 14 gadi. Viesturs strādājis paša izveidotā galdniecības uzņēmumā, gādājis par ģimenes nodrošināšanu. Viesturs vienmēr bijis aktīvs cilvēks – piekopis aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, rūpējies, lai bērniem būtu laba izglītība un iespējas nākotnē nostāties pašiem uz savām kājām. Draugi Viesturu raksturo kā izpalīdzīgu, draudzīgu un gaišu cilvēku. Viņš vienmēr bijis optimistisks, dzīvespriecīgs un ar neizmērojamām darba spējām. Taču šobrīd slimība viņu ir nolikusi uz pauzes un viņam nepieciešama palīdzība.

Kad Viesturam pirms diviem gadiem atklāja kakla vēzi 4. stadijā, viņš nenolaida rokas un uzsāka cīņu par savu izveseļošanos. Visu, ko piedāvāja Latvijas medicīna, Viesturs izmantoja un pacietīgi pārdzīvoja visas saņemtās smagās ķīmijterapijas, nenolaida rokas, kad tika atklātas metastāzes plaušās un cīnījās, lai arī tās tiktu uzveiktas. Viestura ģimene bija blakus nepārtraukti, un visi kopā pārvarēja gan grūtos brīžus, gan svinēja uzvaras. Pērn atklājās, ka agresīvais audzējs ir atradis jaunu vietu – pieauss dziedzeri.

Pēc nesen izietā ķīmijterapijas kursa, Viestura organisms ir ļoti novārdzināts, bet viņš ir apņēmības pilns cīnīties un izmantot katru iespēju, lai dzīvotu. Paralēli ārstniecībai Latvijā ģimene sāka meklēt ārstniecības iespējas ārzemēs. Tika saņemts piedāvājums no Hallwang klīnikas Vācijā, kura, izskatot Viestura dokumentus, piedāvā 6 nedēļu ārstniecības kursu.  Kursa izmaksas ir ļoti augstas – 112032,55 eiro. Tā ir milzīga summa un ģimenei nav iespējas to apmaksāt, tāpēc viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Viesturam!

Projekts ievietots portālā 14.01.2022

Projekts noslēgts 28.05.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Braienam Paškevičam

Palīdzība sirmgalvjiem

Palīdzība Leonardam Ļaksam

Palīdzība Diānai Priedei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 059 439.60 €