Seko mums Šodien saziedoti jau 705.00 €

Palīdzība Vasilisai Ļubimovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Vasilisai nepieciešamā summa saziedota.

Vasilisai ir 8 gadi un meitene dzīvo Rīgā. Meitenīte piedzima vesela un līdz 11 mēnešu vecumam nekas mazulītes attīstībā neliecināja par problēmām. Pēc gadiņa sasniegšanas Vasilisas mamma pamanīja, ka meitiņa nereaģēja uz mammas jautājumiem, izsaucieniem. Mammai likās, ka mazā iegājusi savā pasaulē, skatiens bijis miglā tīts. Veicot dažādu speciālistu pārbaudes, 3 gadu vecumā Vasilisai tika diagnosticēts autisms. Ģimene uzsāka cīņu par savu meitiņu un viņas nākotni. Tika apmeklētas dažādas nodarbības - ergoterapija, speciālais pedagogs, mūzikas terapija un regulāras audiologopēda nodarbības. Mazliet vēlāk ģimene atrada iespēju apmeklēt nodarbības ABA terapijā un notika ļoti labas izmaiņas Vasilisas dzīvē. Meitenīte kļuva paklausīgāka, pielāgotāka, samazinājās stereotipiskas kustības, kas raksturīgas autistiem (vienmērīga bezmērķīga kustību, vārdu vai frāžu atkārtošana), uzlabojās miegs un parādījās atsevišķi vārdi. Šobrīd ar mammu meitenīte var staigāt pa dažādiem maršrutiem, kas pirms tam bija pilnībā neiespējami.

Mammas lielākā sāpe šobrīd ir nodarbību apmaksa ABA terapijā un mūzikas terapijā, jo viņai trūkst līdzekļu šīm nodarbībām. Vasilisai gadam nepieciešami 3792 eiro, kas dotu iespēju apmeklēt ABA terapiju un mūzikas terapijas nodarbības. Vasilisas mamma lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim visi kopā Vasilisai!

Projekts ievietots portālā 10.09.2021

Projekts noslēgts 18.10.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Tomasam Jēkabsonam

Cilvēkos ir spēks!

Atbalsti rūpju bērniņus!

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 850 743.64 €