Follow us Today has already donated 580.00 €

Palīdzība Vasilisai Ļubimovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Vasilisai nepieciešamā summa saziedota.

Vasilisai ir 8 gadi un meitene dzīvo Rīgā. Meitenīte piedzima vesela un līdz 11 mēnešu vecumam nekas mazulītes attīstībā neliecināja par problēmām. Pēc gadiņa sasniegšanas Vasilisas mamma pamanīja, ka meitiņa nereaģēja uz mammas jautājumiem, izsaucieniem. Mammai likās, ka mazā iegājusi savā pasaulē, skatiens bijis miglā tīts. Veicot dažādu speciālistu pārbaudes, 3 gadu vecumā Vasilisai tika diagnosticēts autisms. Ģimene uzsāka cīņu par savu meitiņu un viņas nākotni. Tika apmeklētas dažādas nodarbības - ergoterapija, speciālais pedagogs, mūzikas terapija un regulāras audiologopēda nodarbības. Mazliet vēlāk ģimene atrada iespēju apmeklēt nodarbības ABA terapijā un notika ļoti labas izmaiņas Vasilisas dzīvē. Meitenīte kļuva paklausīgāka, pielāgotāka, samazinājās stereotipiskas kustības, kas raksturīgas autistiem (vienmērīga bezmērķīga kustību, vārdu vai frāžu atkārtošana), uzlabojās miegs un parādījās atsevišķi vārdi. Šobrīd ar mammu meitenīte var staigāt pa dažādiem maršrutiem, kas pirms tam bija pilnībā neiespējami.

Mammas lielākā sāpe šobrīd ir nodarbību apmaksa ABA terapijā un mūzikas terapijā, jo viņai trūkst līdzekļu šīm nodarbībām. Vasilisai gadam nepieciešami 3792 eiro, kas dotu iespēju apmeklēt ABA terapiju un mūzikas terapijas nodarbības. Vasilisas mamma lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim visi kopā Vasilisai!

The Project is placed online on: 10.09.2021

Projekts noslēgts 18.10.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Cilvēkos ir spēks!

Families with children who have impairments

Palīdzība Kristiānam Griezem

Palīdzība Mārītei Mediņai – Buknei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 850 618.64 €