Seko mums Šodien saziedoti jau 665.85 €

Palīdzība Vadimam Oleinikam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Vadimam nepieciešamā summa saziedota.

Vadimam no Rīgas maija beigās paliks 7 gadi, un šobrīd puisēns aktīvi gatavojas skolas gaitu uzsākšanai. Viņš pasaulē ieradās krietni ātrāk pirms noliktā laika - 30 grūtniecības nedēļā un svēra vien 1600 gramus. Vadimam ir dvīņumāsa, kas ir viņa tuvākais un labākais draugs, cīņubiedrs un atbalsts. Neilgi pēc dzimšanas puisēnam tika uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka un sākās neskaitāmi rehabilitācijas kursi, ārsti un vairākas operācijas, lai Vadims varētu patstāvīgi sākt staigāt.

Vadims kopš dzimšanas ir pierādījis, ka ir liels cīnītājs un bez kurnēšanas iesaistās rehabilitācijas nodarbībās un aktivitātēs. Vadima fizioterapeite mazo censoni raksturo kā ļoti gādīgu, sirsnīgu, dzīvespriecīgu un empātisku pacientu, kas ļoti jūt līdzi līdzcilvēkiem un gatavs sniegt palīdzīgu roku un vienmēr apjautāties par pašsajūtu.

Vēl Vadims ir liels lego rotaļlietu fans un katru mīļu brīdi būvē lidmašīnas un kosmosa kuģus, spēlējas ar savām māsiņām, aktīvi ar mammu radoši darbojas – veido no māla priekšmetus, aplicē un griež. Kopā ar ģimeni dodas uz dažādiem kultūras pasākumiem. Vadima sapnis ir doties uz skolu un iegūt daudz draugus.

Nesen Vadimam tika veikta sarežģīta kāju operācija un ir ļoti nepieciešama regulāra rehabilitācija, lai zēns sāktu pastāvīgi pārvietoties. Vadima rehabilitācijai uz gadu nepieciešami 5735 eiro. Ģimenē aug 3 bērni un šobrīd ir ļoti grūti nodrošināt Vadima rehabilitācijas izdevumus, jo vajadzību un izdevumi ir ļoti daudz. Ģimene līdz šim brīdim pati cīnījās un nomaksāja visus Vadima rehabilitācijas izdevumus pati. Šobrīd situācija ir mainījusies un viņi lūdz mūsu atbalstu.

Mēs varam piepildīt Vadima sapni patstāvīgi doties uz skolu! Kopā mēs varam!

Projekts ievietots portālā 12.05.2020

Projekts noslēgts 30.09.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Demidam Purvinskim

Atbalsti rūpju bērniņus!

Gaisma mūsu brīvībai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 052 381.05 €