Follow us Today has already donated 3,172.00 €

Palīdzība Vadimam Oleinikam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Vadimam nepieciešamā summa saziedota.

Vadimam no Rīgas maija beigās paliks 7 gadi, un šobrīd puisēns aktīvi gatavojas skolas gaitu uzsākšanai. Viņš pasaulē ieradās krietni ātrāk pirms noliktā laika - 30 grūtniecības nedēļā un svēra vien 1600 gramus. Vadimam ir dvīņumāsa, kas ir viņa tuvākais un labākais draugs, cīņubiedrs un atbalsts. Neilgi pēc dzimšanas puisēnam tika uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka un sākās neskaitāmi rehabilitācijas kursi, ārsti un vairākas operācijas, lai Vadims varētu patstāvīgi sākt staigāt.

Vadims kopš dzimšanas ir pierādījis, ka ir liels cīnītājs un bez kurnēšanas iesaistās rehabilitācijas nodarbībās un aktivitātēs. Vadima fizioterapeite mazo censoni raksturo kā ļoti gādīgu, sirsnīgu, dzīvespriecīgu un empātisku pacientu, kas ļoti jūt līdzi līdzcilvēkiem un gatavs sniegt palīdzīgu roku un vienmēr apjautāties par pašsajūtu.

Vēl Vadims ir liels lego rotaļlietu fans un katru mīļu brīdi būvē lidmašīnas un kosmosa kuģus, spēlējas ar savām māsiņām, aktīvi ar mammu radoši darbojas – veido no māla priekšmetus, aplicē un griež. Kopā ar ģimeni dodas uz dažādiem kultūras pasākumiem. Vadima sapnis ir doties uz skolu un iegūt daudz draugus.

Nesen Vadimam tika veikta sarežģīta kāju operācija un ir ļoti nepieciešama regulāra rehabilitācija, lai zēns sāktu pastāvīgi pārvietoties. Vadima rehabilitācijai uz gadu nepieciešami 5735 eiro. Ģimenē aug 3 bērni un šobrīd ir ļoti grūti nodrošināt Vadima rehabilitācijas izdevumus, jo vajadzību un izdevumi ir ļoti daudz. Ģimene līdz šim brīdim pati cīnījās un nomaksāja visus Vadima rehabilitācijas izdevumus pati. Šobrīd situācija ir mainījusies un viņi lūdz mūsu atbalstu.

Mēs varam piepildīt Vadima sapni patstāvīgi doties uz skolu! Kopā mēs varam!

The Project is placed online on: 12.05.2020

Projekts noslēgts 30.09.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Darinai Seņko

Palīdzība Albertai Ramei

Klusais eņģelītis

Palīdzība Oļegam Gavrilovam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

72 850.21 €