Seko mums Šodien saziedoti jau 530.00 €

Palīdzība Teo Dučkenam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Teo nepieciešamā summa saziedota.

Mazajam dzīvespriecīgajam Teo no Jelgavas novada ir 2 gadiņi, un puisēnam ir diagnosticēta ģenētiska slimība Di Džordža sindroms. Puisēnam ir vāji sejas un muguras muskuļi, ļoti lēni norit runas attīstība. Puisēnam ļoti patīk spēlēties ar Lego klučiem un mazām automašīnām, skatīties multfilmas. Lai arī Teo ir ļoti ziņkārīgs un vēlas izzināt pasauli, ļoti nepieciešamas attīstošās nodarbības, kas pastiprinātu runas attīstību un uzlabotu fizisko stāju. Speciālisti rekomendē regulāras attīstošās nodarbības pie logopēda, Montesori speciālista, speciālā pedagoga un fizioterapeita. Teo nodarbībām nedēļā ir nepieciešami 60.50 eiro, un ģimenei tās ir lielas izmaksas. Teo ģimene lūdz mūsu atbalstu. Kopā nodarbībām sešiem mēnešiem nepieciešami EUR 1452.

Palīdzēsim Teo sasniegt jaunus mērķus un virsotnes! Kopā tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 09.08.2022

Projekts noslēgts 30.08.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Ņikitam Bikovam

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 756 731.68 €