Follow us Today has already donated 520.00 €

Palīdzība Teo Dučkenam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Teo nepieciešamā summa saziedota.

Mazajam dzīvespriecīgajam Teo no Jelgavas novada ir 2 gadiņi, un puisēnam ir diagnosticēta ģenētiska slimība Di Džordža sindroms. Puisēnam ir vāji sejas un muguras muskuļi, ļoti lēni norit runas attīstība. Puisēnam ļoti patīk spēlēties ar Lego klučiem un mazām automašīnām, skatīties multfilmas. Lai arī Teo ir ļoti ziņkārīgs un vēlas izzināt pasauli, ļoti nepieciešamas attīstošās nodarbības, kas pastiprinātu runas attīstību un uzlabotu fizisko stāju. Speciālisti rekomendē regulāras attīstošās nodarbības pie logopēda, Montesori speciālista, speciālā pedagoga un fizioterapeita. Teo nodarbībām nedēļā ir nepieciešami 60.50 eiro, un ģimenei tās ir lielas izmaksas. Teo ģimene lūdz mūsu atbalstu. Kopā nodarbībām sešiem mēnešiem nepieciešami EUR 1452.

Palīdzēsim Teo sasniegt jaunus mērķus un virsotnes! Kopā tas izdosies!

The Project is placed online on: 09.08.2022

Project completed 30.08.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi Ukrainas bēgļiem!

Palīdzība Normundam Saulem

Palīdzība Inetai Arnoldei

Palīdzība Borisam Akritovam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 756 721.68 €