Follow us Today has already donated 691.00 €

Palīdzība Slokas dzīvnieku patversmei

Slokas dzīvnieku patversme jau trīspadsmito gadu Jūrmalā rūpējas par nelaimē nonākušiem, pazaudētiem, bezsaimnieka un atsavinātiem dzīvniekiem. Patversmē netiek iemidzināts neviens dzīvnieks, ja vien tas nav bezcerīgi slims vai agresīvs. Pašvaldība piešķir līdzekļus dzīvnieku uzturam vien pirmās 14 dienas kopš nonākšanas patversmē. Savukārt pēc tam dzīvnieku uzturēšana iespējama tikai par ziedojumiem. Tāpēc Jūsu palīdzība ir tik svarīga un nepieciešama. Barības iegāde un ārstēšana iespējama tikai pateicoties labsirdīgu cilvēku atbalstam!

Patversmē tiek darits viss, lai dzīvnieki atrastu jaunas mājas. Tomēr ne visiem veicas un ir dzīvnieki, kam patversme ir kļuvusi par mājām. Dzīvnieku uzturēšanai (barībai un medicīnas aprūpei) mēnesī nepieciešami 1500- 2200 EUR. Īpaši grūti ir ziemas mēneši, kad patversmē nonāk nosaluši un smagi saslimuši dzīvnieku, kā arī pavasara mēneši, kas ir jaundzimušo kaķēnu laiks. Kaķēni patversmē bieži vien nonāk novājinātā stāvoklī ar acu un cita veida vīrusiem. Intensīvā terapija vienam dzīvniekam izmaksā ap 150- 170.00 EUR, smagos gadījumos- ap 300.00 EUR.

Iespēju robežād tiek nodrošināta bezdaimnieku kaķu sterilizācija, kā arī tiek sniegts atbalsts Jūrmalas bezsaimnieku kaķu kolonijām.

Lai spētu palīdzēt nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem, tiek lūgts sabiedrības atbalsts 12 000.00 EUR apmērā. Par šo summu tiks nodrošināta dzīvnieku veterinārā aprūpe un barošana. 

Patversmes iemītniekiem vienmēr noder barība, segas, dvieļi, palagi, gultiņas, siksniņas un pavadas, zāles, dezinfekcijas un tīrīšanas līdzekli, malka.Tāpat iespējams patversmē pieteikties kā brīvprātīgajam un izvest pastaigās suņus vai palīdzēt uzkopšanas darbos. 

Ja vēlaties doties ciemos, pirms tam sazinieties ar patversmi, lai vienotos par ērtāko apmeklējuma laiku. 

Mājas lapa: www.slokaspatversme.lv

The Project is placed online on: 23.04.2019

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Vadimam Muraško

POGA uz riteņiem

Palīdzība Rūtai Rudzei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

84 459.23 €