Seko mums Šodien saziedoti jau 1,286.52 €

Palīdzība Slokas dzīvnieku patversmei

Slokas dzīvnieku patversme ir dibināta 2006. gadā un jau 12 gadus tajā tiek sniegtas pagaidu mājas un aprūpe nelaimē nonākušiem bezsaimnieku, saimnieku pazaudētiem un atsavinātiem dzīvniekiem. 

Slokas dzīvnieku patversmē neviens dzīvnieks, ja vien tas nav bezcerīgi slims vai agresīvs, netiek iemidzināts ne pirms, ne pēc likumā noteiktajām 14 dienām. Par pašvaldību līdzekļiem dzīvniekus ir iespējams uzturēt vien 14 dienas, bet turpmāk tas tiek darīts par pašas patversmes līdzekļiem – ziedojumiem, tāpēc Jūsu palīdzība ir ļoti būtiska un nepieciešama! Dzīvnieku uzturēšana un ārstēšana ir iespējama tikai pateicoties labsirdīgo cilvēku atbalstam!

Patversmes darbinieki dara visu, lai dzīvnieki atrastu jaunas mājas. Taču- ne visiem dzīvnieciņiem veicas, un ir tādi, kam patversme ir kļūvusi par mājām. 

Slokas dzīvnieku patversmes izmaksas mēnesī svarstās no 1500 līdz 2000 EUR. Par šiem līdzekļiem tiek iegādāta barība un nodrošināta dzīvnieku medicīniskā aprūpe. 

Visi saziedotie līdzekļi tiks izmantoti patversmes iemītnieku barošanai, uzturēšanai un veterinārā ārsta pakalpojumu izdevumu segšanai. 

Patversmes iemītnieki ir priecīgi par jebkādu atbalstu! Vienmēr noder barība, segas, dvieļi, palagi, gultiņas, siksniņas un pavadas, zāles, dezinfekcijas un tīrīšanas līdzekļi, malka. Tāpat prieks ir par katra brīvprātīgā atbalstu, kas var palīdzēt suņu iztaigāšanā un patversmes uzkopšanā.

Uzzini vairāk un nāc ciemos!
Patversmes adrese: Dzirnavu ielā 8, Jūrmalā, LV - 2011.
Mājas lapa: www.slokaspatversme.lv

Projekts ievietots portālā 15.10.2018

Projekts noslēgts 31.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Reimosam Blūmam

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Atbalsts Elzai Dzenei

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

180 128.66 €