Seko mums Šodien saziedoti jau 7,009.65 €

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Situācija Hersonā ir kļuvusi kritiska, un ar katru dienu kļūst vēl sliktāk. Krievu armija pēdējā mēneša laikā ir guvusi panākumus kaujas laukā un turpina savu asiņaino okupāciju virzīt Ukrainas iekšienē. Hersonas pilsēta atrodas Dņepras upes krastā un okupantu karaspēks atrodas upes pretējā - kreisajā krastā. Pilsēta ik dienu tiek apšaudīta ar artilēriju, aviācijas bumbām, tankiem un spārnotām raķetēm. Ik dienu pa Hersonas apgabalu un pilsētu atlido vidēji 600 lādiņi. Tikai kopā mēs varam palīdzēt Ukrainai padzīt slepkavas un teroristus prom no savas zemes, tāpēc ir nepieciešama mūsu palīdzība. Ukrainas aizstāvjiem ir nepieciešami:

Droni, ģeneratori, pārnēsājamās uzlādes stacijas, naktsredzamības iekārtas, Starlink antenas.

Ziedot.lv ir vieta, kur var sniegt savu palīdzību, un katrs ziedojums ir solis pretī cerību atjaunošanai un mieram Hersonā. Kopā mēs varam mainīt likteni un sniegt spēku tiem, kuri pašlaik cieš no nelaimēm un netaisnības.

--- --- --- 

The situation in Kherson has become critical and is getting worse every day. The Russian army has made gains on the battlefield over the past month and continues to advance its bloody occupation inside Ukraine. The city of Kherson is located on the bank of the Dnieper River, and the occupying troops are located on the opposite - left bank of the river. The city is bombarded daily by artillery, aerial bombs, tanks and cruise missiles. An average of 600 projectiles fly over Kherson region and city every day. Only together can we help Ukraine drive murderers and terrorists from its land, which is why our help is needed. Defenders of Ukraine need:

Drones, generators, portable charging stations, night vision equipment, Starlink antennas.

Ziedot.lv is a place where you can give your help, and every donation is a step towards restoring hope and peace in Kherson. Together, we can change destiny and empower those currently suffering from adversity and injustice.

Projekts ievietots portālā 06.03.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Karo droši!

Datori Čerņihivas skolēniem

Palīdzība Aleksam Džonam Kulikovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 928.49 €