Seko mums Šodien saziedoti jau 4,520.91 €

Palīdzība Sandrai Reisonei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota, papildus saziedotie līdzekļi tiks izmantoti turpmākai rehabilitācijai. 

Sandras dzīve apmeta kūleni 2017.gadā, kad sievieti piemeklēja smags insults un sākotnēji viņa bija piekalta gultai un pilnībā kopjama. Pateicoties Sandras dzelžainajai gribai, līdzcilvēku atbalstam un intensīvajai rehabilitācijai sieviete spēja piecelties uz savām kājām un lēnām maziem solīšiem virzīties uz priekšu, lai iegūtu patstāvību un turpinātu dzīvot. Sandra to spēja- kaut arī ar spieķīti, tomēr kļuva patstāvīga, atrada darbu, kas viņai ļoti patika un likās, ka dzīve ieies jaunās sliedēs.

Tomēr 2019.gads atnesa Sandrai jaunu likteņa izaicinājumu, jo viņai konstatēja krūts audzēju. Sandras dzīve uz mirkli apstājās, jo bija jāpieņem jauni izaicinājumi, lai uzvarētu audzēju - tika iziets ķīmijterapijas kurss un veikta operācija. Tas viss sievieti atmeta atpakaļ gan fiziski, gan emocionāli, jo Sandras vīram sievas otrā diagnoze bija par smagu un viņš no ģimenes aizgāja. Sandra ir saņēmusies, sapurinājusies un ir gatava atgriezties dzīvē, tikties ar saviem mazbērniem, censties iekārtoties darbā un dzīvot dzīvi ar pilnu krūti.

Šobrīd Sandrai ārkārtīgi svarīga ir regulāra rehabilitācija un Rehabilitācijas centrā Poga pēc katra rehabilitācijas kursa bija ļoti strauja veselības un kustību uzlabošanās un viņa vēlas turpināt saņemt rehabilitāciju šajā vietā. Sandras rehabilitācijai nepieciešami EUR 2000, kas būtu 2 intensīvie fizioterapijas kursi ar iekļautām GEO-System gaitas robota nodarbībām. Sandra lūdz mūsu atbalstu, jo šobrīd viena nespēj apmaksāt šādas nodarbības.

Palīdzēsim Sandrai atgriezties dzīvē un kļūt stiprākai! Sagādāsim viņai prieku! Kopā mēs varam!

Projekts ievietots portālā 12.01.2021

Projekts noslēgts 02.03.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Nikolajam Omeļjanam

Cilvēkos ir spēks!

Palīdzība Mikam Veidem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 856 854.50 €