Follow us Today has already donated 11,421.00 €

Palīdzība Sandrai Reisonei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota, papildus saziedotie līdzekļi tiks izmantoti turpmākai rehabilitācijai. 

Sandras dzīve apmeta kūleni 2017.gadā, kad sievieti piemeklēja smags insults un sākotnēji viņa bija piekalta gultai un pilnībā kopjama. Pateicoties Sandras dzelžainajai gribai, līdzcilvēku atbalstam un intensīvajai rehabilitācijai sieviete spēja piecelties uz savām kājām un lēnām maziem solīšiem virzīties uz priekšu, lai iegūtu patstāvību un turpinātu dzīvot. Sandra to spēja- kaut arī ar spieķīti, tomēr kļuva patstāvīga, atrada darbu, kas viņai ļoti patika un likās, ka dzīve ieies jaunās sliedēs.

Tomēr 2019.gads atnesa Sandrai jaunu likteņa izaicinājumu, jo viņai konstatēja krūts audzēju. Sandras dzīve uz mirkli apstājās, jo bija jāpieņem jauni izaicinājumi, lai uzvarētu audzēju - tika iziets ķīmijterapijas kurss un veikta operācija. Tas viss sievieti atmeta atpakaļ gan fiziski, gan emocionāli, jo Sandras vīram sievas otrā diagnoze bija par smagu un viņš no ģimenes aizgāja. Sandra ir saņēmusies, sapurinājusies un ir gatava atgriezties dzīvē, tikties ar saviem mazbērniem, censties iekārtoties darbā un dzīvot dzīvi ar pilnu krūti.

Šobrīd Sandrai ārkārtīgi svarīga ir regulāra rehabilitācija un Rehabilitācijas centrā Poga pēc katra rehabilitācijas kursa bija ļoti strauja veselības un kustību uzlabošanās un viņa vēlas turpināt saņemt rehabilitāciju šajā vietā. Sandras rehabilitācijai nepieciešami EUR 2000, kas būtu 2 intensīvie fizioterapijas kursi ar iekļautām GEO-System gaitas robota nodarbībām. Sandra lūdz mūsu atbalstu, jo šobrīd viena nespēj apmaksāt šādas nodarbības.

Palīdzēsim Sandrai atgriezties dzīvē un kļūt stiprākai! Sagādāsim viņai prieku! Kopā mēs varam!

The Project is placed online on: 12.01.2021

Project completed 02.03.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Lienei Bandeniecei

Fulfil a child's dream!

Palīdzība Inetai Arnoldei

Latvija - Ukrainas mājdzīvniekiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 746 042.02 €