Follow us Today has already donated 5,399.70 €

Palīdzība Romānam Zaharovam

Paldies, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Romānam no Balviem ir 19 gadi. Viņam ir Dauna sindroms smagā formā un astma. Viņš regulāri apmeklē ārstniecisko vingrošanu, vasarā - reitterapiju. Romāns mācās Rēzeknes novada specialajā skolā. Mamma Romānu audzinājusi viena un arī šobrīd viņa ir dēla aprūpētāja un assitente, jo Romāna diagnozes dēļ viņu nevar atstāt vienu. Ģimene dzīvo pieticīgi. Šobrīd ir pienācis laiks doties pie zobārsta. Zobu labošana un raušāna Romānam ir iespējama tikai pilnā narkozē. 2 stundas narkozes vien izmaksā 350 eiro, kopā ar zobu labošanu un raušanu šāda ārsta vizīte var izmaksāt līdz pat 1000 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim!

The Project is placed online on: 04.01.2024

Project completed 29.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Dental Treatment for People with Special Needs

Palīdzība Keitai Vītiņai

Palīdzība Ernestam Žegodam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 950 334.30 €