Seko mums Šodien saziedoti jau 1,407.31 €

Palīdzība Romānam Puravicam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo saņemta kompensācija. Romāns lūdz atlikušos ziedojumus lūdz novirzīt bērniem. 

Romānam no Saldus ir 65 gadi. Šī gada vasarā viņam tika uzstādīta diagnoze – plaušu vēzis. Nekavējoties tika uzsākta ārstniecība. Aizdomīgs veidojums plaušu rentgenā tika konstatēts jau pagājušajā gadā, tomēr Romāns par to netika informēts.

Romāns laulībā nodzīvojis 42 gadus, izaudzinājis divas brīnišķīgas meitas un sagaidījis trīs mazbērnus. 44 gadus Romāns nostrādājis par šoferi, šobrīd veselības dēļ gan nācies darbu uz laiku pamest. Romānam vienmēr patikuši dārza darbi un biškopība. Par spīti slimībai, Romāns joprojām rūpējas par savām bitēm un ir gatavs cīnīties, lai redzētu, kā izaug mazbērni. “Brīnumi taču notiek!” saka Romāns.

Līdz šim saņēmis 5 ķīmijterapijas kursus, pēc kuriem stāvoklis ir stabils.

Turpmākai ārstniecībai ārstu konsīlijs ir nozīmējis medikamentus Alecensa, kas diemžēl nav iekļauti valsts kompensējamo zāļu sarakstā. Nacionālais veselības dienests atteicis arī zāļu individuālo kompensāciju. Romānam nepieciešama palīdzība 8 zāļu iepakojumu iegādei 47251.44 eiro apmērā gadu ilgam ārstniecības kursam, viena iepakojuma cena ir 5906.43 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ tiek lūgta līdzcilvēku palīdzība.

Palīdzēsim Romānam!

Projekts ievietots portālā 22.11.2018

Projekts noslēgts 09.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Markusam Kraščukam

Namiņš bērniem

Dakteris Delfīns

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

952 548.91 €