Follow us Today has already donated 1,302.31 €

Palīdzība Romānam Puravicam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo saņemta kompensācija. Romāns lūdz atlikušos ziedojumus lūdz novirzīt bērniem. 

Romānam no Saldus ir 65 gadi. Šī gada vasarā viņam tika uzstādīta diagnoze – plaušu vēzis. Nekavējoties tika uzsākta ārstniecība. Aizdomīgs veidojums plaušu rentgenā tika konstatēts jau pagājušajā gadā, tomēr Romāns par to netika informēts.

Romāns laulībā nodzīvojis 42 gadus, izaudzinājis divas brīnišķīgas meitas un sagaidījis trīs mazbērnus. 44 gadus Romāns nostrādājis par šoferi, šobrīd veselības dēļ gan nācies darbu uz laiku pamest. Romānam vienmēr patikuši dārza darbi un biškopība. Par spīti slimībai, Romāns joprojām rūpējas par savām bitēm un ir gatavs cīnīties, lai redzētu, kā izaug mazbērni. “Brīnumi taču notiek!” saka Romāns.

Līdz šim saņēmis 5 ķīmijterapijas kursus, pēc kuriem stāvoklis ir stabils.

Turpmākai ārstniecībai ārstu konsīlijs ir nozīmējis medikamentus Alecensa, kas diemžēl nav iekļauti valsts kompensējamo zāļu sarakstā. Nacionālais veselības dienests atteicis arī zāļu individuālo kompensāciju. Romānam nepieciešama palīdzība 8 zāļu iepakojumu iegādei 47251.44 eiro apmērā gadu ilgam ārstniecības kursam, viena iepakojuma cena ir 5906.43 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ tiek lūgta līdzcilvēku palīdzība.

Palīdzēsim Romānam!

The Project is placed online on: 22.11.2018

Projekts noslēgts 09.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzība Artūram Višarenko

Mummy, I love you!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

952 443.91 €