Seko mums Šodien saziedoti jau 26,519.03 €

Palīdzība Rodrigo Lormanim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Rodrigo nepieciešamā summa saziedota.

Rodrigo no Kandavas ir 4 gadiņi. Puisēns ir vecākais bērniņš ģimenē, kurā aug jaunāki bērni - brālis un māsa. Puisēna attīstība līdz gada vecumam noritēja normāli, bet neilgi pēc gada jubilejas puisēna uzvedība krasi mainījās – sākās biežas histērijas un panikas lēkmes. Rodrigo runas attīstība apstājās. Pēc vairāku speciālistu apmeklējuma un veiktajām pārbaudēm tika noteikta diagnoze – bērnības autisms ar negatīvismu. Šobrīd Rodrigo nerunā, pats nedzer no krūzes un neēd. Puisēnam nav pašapkalpošanās iemaņu. Rodrigo ļoti cenšas veikt nelielus darbiņus, bet dažkārt nesanāk un pieaugušajam jāpalīdz. Rodrigo mamma ļoti cer, ka no 5 gadu vecuma puisēns varēs kopā ar asistentu apmeklēt bērnudārzu. Pēc rakstura Rodrigo ir ļoti mīļš un jauks puisēns, kuram patīk, ka kāds ar viņu rotaļājas. Grūtāk sanāk atrast kontaktu ar sava vecuma bērniem, bet puisēns ir apņēmības pilns pielāgoties.

Rodrigo 1 reizi nedēļā apmeklē Montesori pedagoģijas nodarbības un ir labi rezultāti – puisēns sācis atsaukties uz savu vārdu, iemācījies pateikt dažus vārdus, skaitļus un burtus. Diemžēl šobrīd puisēns jau vairāk nekā divus mēnešus neapmeklē nodarbības, un mamma pamanījusi, ka dēliņa attīstības apstājusies.

Rodrigo ļoti nepieciešams turpināt apmeklēt Montesori pedagoģijas nodarbības 2 reizes nedēļā, bet diemžēl valsts nesedz to izmaksas un ģimene lūdz mūsu palīdzību. Rodrigo nodarbībām gadam nepieciešami 1920 eiro.

Palīdzēsim kopā Rodrigo sasniegt jaunus mērķus!

Projekts ievietots portālā 19.01.2022

Projekts noslēgts 23.02.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Strāvas ģeneratori Ukrainai

Cilvēkos ir spēks!

Palīdzība Andrejam Guļajevam

STOPIFY

Uzzināt vairāk

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 669 997.08 €