Follow us Today has already donated 1,025.00 €

Palīdzība Rodrigo Lormanim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Rodrigo nepieciešamā summa saziedota.

Rodrigo no Kandavas ir 4 gadiņi. Puisēns ir vecākais bērniņš ģimenē, kurā aug jaunāki bērni - brālis un māsa. Puisēna attīstība līdz gada vecumam noritēja normāli, bet neilgi pēc gada jubilejas puisēna uzvedība krasi mainījās – sākās biežas histērijas un panikas lēkmes. Rodrigo runas attīstība apstājās. Pēc vairāku speciālistu apmeklējuma un veiktajām pārbaudēm tika noteikta diagnoze – bērnības autisms ar negatīvismu. Šobrīd Rodrigo nerunā, pats nedzer no krūzes un neēd. Puisēnam nav pašapkalpošanās iemaņu. Rodrigo ļoti cenšas veikt nelielus darbiņus, bet dažkārt nesanāk un pieaugušajam jāpalīdz. Rodrigo mamma ļoti cer, ka no 5 gadu vecuma puisēns varēs kopā ar asistentu apmeklēt bērnudārzu. Pēc rakstura Rodrigo ir ļoti mīļš un jauks puisēns, kuram patīk, ka kāds ar viņu rotaļājas. Grūtāk sanāk atrast kontaktu ar sava vecuma bērniem, bet puisēns ir apņēmības pilns pielāgoties.

Rodrigo 1 reizi nedēļā apmeklē Montesori pedagoģijas nodarbības un ir labi rezultāti – puisēns sācis atsaukties uz savu vārdu, iemācījies pateikt dažus vārdus, skaitļus un burtus. Diemžēl šobrīd puisēns jau vairāk nekā divus mēnešus neapmeklē nodarbības, un mamma pamanījusi, ka dēliņa attīstības apstājusies.

Rodrigo ļoti nepieciešams turpināt apmeklēt Montesori pedagoģijas nodarbības 2 reizes nedēļā, bet diemžēl valsts nesedz to izmaksas un ģimene lūdz mūsu palīdzību. Rodrigo nodarbībām gadam nepieciešami 1920 eiro.

Palīdzēsim kopā Rodrigo sasniegt jaunus mērķus!

The Project is placed online on: 19.01.2022

Project completed 23.02.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

10 FOX for Ukraine

For Oncology Patients

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Labas Ziņas*

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

402 613.83 €