Follow us Today has already donated 1,132.50 €

Palīdzība Robijam Rojam Treijam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Robijam Rojam nepieciešamā summa saziedota.

Robijs Rojs ir 10 gadus vecs, smaidīgs un prieka pilns zēns. Robītis piedzima 28/29 dvīņu grūtniecības laikā. Diemžēl zēna māsiņa nomira, Robijs palika viens un uzsāka sīvu cīņu par savu dzīvību. Pirmajā gadā Robijs stipri atpalika attīstībā- nevēlās, netvēra mantiņas, un viņa kustības bija ļoti ierobežotas. Ārsti 7 mēnešu vecumā noteica zēnam diagnozi- bērnu cerebrālā trieka ar spastisku tetraparēzi. Ģimenei sākās grūts un sarežģīts ceļš pa ārstniecības un rehabilitācijas iestādēm.

Šobrīd Robijs mācās 3.klasē Rīgas 1.Pamatskolas attīstības centrā un viņš ļoti priecājas par iespēju katru dienu būt sabiedrībā un starp draugiem. Zēns nesēž, nestaigā, bet prot līst viens pats pa grīdu, ir iemācījies atbildēt  uz jautājumiem ar “Jā “ un “Nē”.

Robijam regulāri tiek nodrošināti rehabilitācijas kursi un delfīnterapija. Pēc saņemtajām terapijām, Robijam ir acīmredzami veselības uzlabojumi. Viņa kustības ir būtiski uzlabojušās, zēns mērķtiecīgi izmanto savas rociņas, izpildot vingrinājumus. Robijs var pacelt savas kājiņas, velties, padod rociņas, kā arī uzlabojusies komunikācija.

Ģimenei nepietiek līdzekļu, lai saviem spēkiem nodrošinātu delfīnterapiju, tāpēc lūdz ziedotāju atbalstu 10 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Minskas delfinārijā un uzturēšanās (nakšņošana) izmaksu segšanai. Kopā nepieciešami 1129 eiro. Ģimene apmaksās vīzu noformēšanu un ceļa izdevumus.

Ģimene saka lielu paldies katram Robija atbalstītājam!

Palīdzēsim Robijam Rojam!

The Project is placed online on: 20.07.2020

Projekts noslēgts 10.09.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Dāvim Lambertam

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Nikoletai Šņukutei

Palīdzība Ernestam Ūdrim

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

939 591.68 €