Follow us Today has already donated 340.00 €

Palīdzība Roberto Gaišutim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Roberto no Olaines ir 7 gadi. Līdz viena gada vecumam Roberto attīstība noritēja pilnīgi normāli, un nebija ne mazāko aizdomu, ka varētu būt kādas problēmas. Pēc gada vecuma Roberto pilnībā pārstāja runāt, un tie nedaudzie vārdiņi, ko bija iemācījies, pilnībā pazuda. Zēns klusēja, bieži raudāja, vēlāk parādījās nevēlama uzvedība, kas mudināja mammu sākt skaidrot iemeslus izmaiņām dēliņa uzvedībā.

Pēc daudzām pārbaudēm tika uzstādīta diagnoze – autisms. Roberto mamma neapstājās ne mirkli un uzsāka apmeklēt ABA terapijas nodarbības. Mācīties vajadzēja ne tikai Roberto, bet arī viņa mammai, jo ikdiena ar bērnu, kuram ir autiskā spektra traucējumi, ir izaicinājumiem pilna. Uzsākot apmeklēt ABA terapijas nodarbības, neviens speciālists nevarēja pateikt, ka Roberto kaut kad sāks runāt. Šobrīd zēns spēj nosaukt daudzas darbības, priekšmetus, izteikt vienkāršus lūgumus. Roberto apmeklē skolu kopā ar asistentu un jūtas ļoti labi.

Speciālisti rekomendē ABA terapiju turpināt un neapstāties sasniegtajos rezultātos. Diemžēl ABA terapiju ne valsts, ne pašvaldība neapmaksā, un Roberto mammai pašai jāmeklē līdzekļi, lai varētu samaksāt par terapiju. Gadam ABA terapijas nodarbībām Roberto nepieciešami 3500 eiro, no kuriem 2346 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1154 eiro. Mamma lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā Roberto! Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 02.01.2024

Project completed 26.03.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Alanam Šulcam

Glābsim Kristīnu un Serhii

Atkārtota palīdzība Viktorijai Prošinai

Palīdzība Ernestam Žegodam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €