Seko mums Šodien saziedoti jau 4,084.36 €

Palīdzība Robertam Silam

Paldies ziedotājiem par atbalstu Robertam. Turpmākie ziedojumi tiks izlietoti Roberta nākošajiem rehabilitācijas kursiem, kas būs nepieciešami.

Robertam no Liepājas vasaras beigās paliks 7 gadi, un puisis gatavojas lielam notikumam – mācībām 1 klasē. Robertam ir dvīņubrālis, un abi puisēni dzima priekšlaikus- 29 grūtniecības nedēļā. Pēc gada vecuma speciālisti Robertam uzstādīja diagnozi – cerebrālā trieka un spastiska diplēģija. Kopš diagnozes uzstādīšanas ir veikts liels un smags darbs - Roberts regulāri apmeklē fizioterapijas, masāžās, logopēdu, silto smilšu terapijas, ārstus un speciālistus. 3 reizes gadā apmeklē rehabilitācijas kursus rehabilitācijas centrā “ Poga”.

Roberts ir ļoti pozitīvs, dzīvespriecīgs un čakls zēns. Puisēns bez kurnēšanas cītīgi strādā un cenšas sasniegt arvien jaunas virsotnes savā veselības uzlabošanā, apzinās katras nodarbības nozīmi, lieliski sastrādājas ar saviem rehabilitācijas speciālistiem. Kā jau visi puiši šajā vecumā – mīl jokus un delverības, spēlēties un traukties līdzi saviem vienaudžiem.

2020. gada septembrī Robertam tika veikta Ulizibat operācija kājām Čehijā, kas ļāva viņam pašam spert pirmos soļus un sākt staigāt patstāvīgi. Neskatoties uz veiksmīgo operāciju, ikdienas rehabilitācijas procedūrām, ortožu un specializēto apavu lietošanu, stāvoklis kreisajā kājiņā pasliktinās. Ir uzsākts botulīna injekciju kurss, kur, pēc katras injekcijas, nepieciešama intensīva rehabilitācija. Robertam gadā intensīvajai rehabilitācijai nepieciešami 6735 eiro un ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Robertam piepildīt viņa sapņus! Kopā mums ir liels spēks!

Projekts ievietots portālā 10.06.2022

Projekts noslēgts 18.08.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Onkoloģijas pacientiem

Labas Ziņas*

Atkārtota palīdzība Jeļenai Boļševičai

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 738.35 €