Follow us Today has already donated 6,675.00 €

Palīdzība Robertam Silam

Paldies ziedotājiem par atbalstu Robertam. Turpmākie ziedojumi tiks izlietoti Roberta nākošajiem rehabilitācijas kursiem, kas būs nepieciešami.

Robertam no Liepājas vasaras beigās paliks 7 gadi, un puisis gatavojas lielam notikumam – mācībām 1 klasē. Robertam ir dvīņubrālis, un abi puisēni dzima priekšlaikus- 29 grūtniecības nedēļā. Pēc gada vecuma speciālisti Robertam uzstādīja diagnozi – cerebrālā trieka un spastiska diplēģija. Kopš diagnozes uzstādīšanas ir veikts liels un smags darbs - Roberts regulāri apmeklē fizioterapijas, masāžās, logopēdu, silto smilšu terapijas, ārstus un speciālistus. 3 reizes gadā apmeklē rehabilitācijas kursus rehabilitācijas centrā “ Poga”.

Roberts ir ļoti pozitīvs, dzīvespriecīgs un čakls zēns. Puisēns bez kurnēšanas cītīgi strādā un cenšas sasniegt arvien jaunas virsotnes savā veselības uzlabošanā, apzinās katras nodarbības nozīmi, lieliski sastrādājas ar saviem rehabilitācijas speciālistiem. Kā jau visi puiši šajā vecumā – mīl jokus un delverības, spēlēties un traukties līdzi saviem vienaudžiem.

2020. gada septembrī Robertam tika veikta Ulizibat operācija kājām Čehijā, kas ļāva viņam pašam spert pirmos soļus un sākt staigāt patstāvīgi. Neskatoties uz veiksmīgo operāciju, ikdienas rehabilitācijas procedūrām, ortožu un specializēto apavu lietošanu, stāvoklis kreisajā kājiņā pasliktinās. Ir uzsākts botulīna injekciju kurss, kur, pēc katras injekcijas, nepieciešama intensīva rehabilitācija. Robertam gadā intensīvajai rehabilitācijai nepieciešami 6735 eiro un ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Robertam piepildīt viņa sapņus! Kopā mums ir liels spēks!

The Project is placed online on: 10.06.2022

Project completed 18.08.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Fulfil a child's dream!

Palīdzība Elzai Dzenei

Palīdzība Nikolai Kalniņai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 853 176.00 €