Seko mums Šodien saziedoti jau 160.00 €

Palīdzība Robertam Runcim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota un papildus būs iespējams nodrošināt vēl nodarbības!

Robertam ir 6 gadi un zēnam diagnosticēts bērnības autisms ar valodas attīstības aizturi. Zēnam ir piešķirta invaliditāte ar nepieciešamību asistēt un atbalstīt. Ikdienas gaitās zēnam autisma pazīmes izpaužas jūtami- ar lēnu darba tempu un sapratni. Puisēns ilgi nespēj koncentrēties, ir emocionāli svārstīgs un brīžiem spēj izrādīt neadekvātu uzvedību. Zēnam problēmas sagādā komunikācija ar līdzcilvēkiem un grūtāk adaptēties svešās vietās. Mājās zēns ir daudz atraisītāks un mierīgāks. Roberts ikdienā apmeklē specializēto bērnudārzu un kopš viņam diagnosticēts autisms- regulāri brauc uz centru “Solis augšup”, kur piedalās ABA terapijas nodarbībās. Zēnam ir jaunāks brālītis ar kuru viņš tīri labi sadzīvo, bet dažkārt spēlējoties nākas abus brašuļus nošķirt, jo Robertam vajadzīga sava telpa un lietu kārtība.

Gan ABA speciālisti, gan arī ģimene redz regulārajās nodarbībās sasniegto rezultātu un zēna prasmju uzlabošanos, tādēļ darbs jāturpina, lai rezultāti būtu vēl labāki un zēns varētu iekļauties sabiedrībā un starp saviem vienaudžiem. Viena ABA terapijas nodarbība izmaksā 30 eiro, gadam nepieciešami 4590 eiro un tā ģimenei ir ļoti liela summa, jo vienīgais ģimenes apgādnieks ir tētis un vajadzību ir ļoti daudz. Ģimene lūdz mūsu atbalstu Roberta terapijai.

Palīdzēsim Robertam! Mums tas ir iespējams!

Projekts ievietots portālā 28.01.2021

Projekts noslēgts 30.03.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Stiprini Stipros

Bērniem ar autismu

Atkārtota palīdzība Jeļenai Boļševičai

Palīdzība Anatolijam Naumovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 998.35 €