Follow us Today has already donated 27,692.03 €

Palīdzība Robertam Runcim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota un papildus būs iespējams nodrošināt vēl nodarbības!

Robertam ir 6 gadi un zēnam diagnosticēts bērnības autisms ar valodas attīstības aizturi. Zēnam ir piešķirta invaliditāte ar nepieciešamību asistēt un atbalstīt. Ikdienas gaitās zēnam autisma pazīmes izpaužas jūtami- ar lēnu darba tempu un sapratni. Puisēns ilgi nespēj koncentrēties, ir emocionāli svārstīgs un brīžiem spēj izrādīt neadekvātu uzvedību. Zēnam problēmas sagādā komunikācija ar līdzcilvēkiem un grūtāk adaptēties svešās vietās. Mājās zēns ir daudz atraisītāks un mierīgāks. Roberts ikdienā apmeklē specializēto bērnudārzu un kopš viņam diagnosticēts autisms- regulāri brauc uz centru “Solis augšup”, kur piedalās ABA terapijas nodarbībās. Zēnam ir jaunāks brālītis ar kuru viņš tīri labi sadzīvo, bet dažkārt spēlējoties nākas abus brašuļus nošķirt, jo Robertam vajadzīga sava telpa un lietu kārtība.

Gan ABA speciālisti, gan arī ģimene redz regulārajās nodarbībās sasniegto rezultātu un zēna prasmju uzlabošanos, tādēļ darbs jāturpina, lai rezultāti būtu vēl labāki un zēns varētu iekļauties sabiedrībā un starp saviem vienaudžiem. Viena ABA terapijas nodarbība izmaksā 30 eiro, gadam nepieciešami 4590 eiro un tā ģimenei ir ļoti liela summa, jo vienīgais ģimenes apgādnieks ir tētis un vajadzību ir ļoti daudz. Ģimene lūdz mūsu atbalstu Roberta terapijai.

Palīdzēsim Robertam! Mums tas ir iespējams!

The Project is placed online on: 28.01.2021

Project completed 30.03.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

DOD PIECI 2022

Zobu feja

Let’s help little hearts

Twitter convoy for Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 671 170.08 €