Seko mums Šodien saziedoti jau 11,079.29 €

Palīdzība Ralfam Kalniņam

Ralfs no Rīgas ļoti gaida savu septīto dzimšanas dienu un 1.septembri, kad varēs doties uz skolu. Ralfiņa iepriekšējais gads bija daudzu sasniegumu gads - iemācījās spert pirmos pārliecinošos soļus, kļuva stabilāks un patstāvīgāks. Zēns ir palicis drosmīgāks un komunikablāks, raiti lasa un apgūst klavierspēli, emocionāli un zināšanu līmenī - gatavs skolai. Ralfs patiesi priecājas par dzīvi, par saviem draugiem, ģimeni un katru jauno lietu, ko apgūst. Dienas beigās bieži atzīst, ka diena bijusi izcila. Līdzcilvēki novērtē viņa mīlestības pilno skatu uz dzīvi. Reiz kāda sieviete teica, ka viņš izstarojot gaismu, bet kāds vīrietis palaboja - viņš esot gaisma.

Diemžēl joprojām, priekšlaicīgās dzimšanas radīto seku dēļ, ir nepieciešams intensīvs darbs fizisko spēju uzlabošanai un attīstīšanai, lai nebūtu jāpiedzīvo tik daudzi kritieni un gaita kļūtu stabilāka. Lai arī līdz šim ir sasniegti fantastiski rezultāti, rudenī, speciālistu nepieejamības dēļ, pirmā ilgstošā pauze no regulāras rehabilitācijas apstiprināja bažas, ka fizioterapija straujās augšanas posmā ir nepieciešama nepārtraukti. Ralfs katru dienu trenējas mājās, tomēr funkcionālo spēju noturēšanai un būtiskai attīstībai ir nepieciešams arī profesionāļu atbalsts.

Ralfs ir 100% optimists un, neskatoties uz visām grūtībām, ko līdz šim nācies pārdzīvot, to skaitā, vairākām operācijām un atlabšanām pēc tām, viņš spēj iepriecināt un uzsmaidīt ikvienam. Ģimene joprojām dara visu iespējamo, lai rastu vislabākos risinājumus - ir veiktas vairākas manipulācijas un operācijas, bijušas dažādas konsultācijas un nodarbības, iegādāti trenažieri un papildaprīkojums, kas ir prasījis lielus līdzekļus. Gandarījums, ka pūles un ieguldījumi vainagojas ar rezultātiem, tomēr ir nepieciešams papildus atbalsts intensīvajai rehabilitācijai rehabilitācijas centrā POGA. Kopā Ralfam intensīvajai rehabilitācijai gadam nepieciešami 4130 eiro, un ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Mums kopā jāpalīdz Ralfiņam sasniegt jaunus mērķus un virsotnes. Palīdzēsim kopā!

Projekts ievietots portālā 13.01.2022

Projekts noslēgts 16.01.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Atkārtota palīdzība Mikam Veidem

Palīdzība Guntaram Lāčkokam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 629.67 €