Follow us Today has already donated 61.00 €

Palīdzība Ralfam Kalniņam

Ralfs no Rīgas ļoti gaida savu septīto dzimšanas dienu un 1.septembri, kad varēs doties uz skolu. Ralfiņa iepriekšējais gads bija daudzu sasniegumu gads - iemācījās spert pirmos pārliecinošos soļus, kļuva stabilāks un patstāvīgāks. Zēns ir palicis drosmīgāks un komunikablāks, raiti lasa un apgūst klavierspēli, emocionāli un zināšanu līmenī - gatavs skolai. Ralfs patiesi priecājas par dzīvi, par saviem draugiem, ģimeni un katru jauno lietu, ko apgūst. Dienas beigās bieži atzīst, ka diena bijusi izcila. Līdzcilvēki novērtē viņa mīlestības pilno skatu uz dzīvi. Reiz kāda sieviete teica, ka viņš izstarojot gaismu, bet kāds vīrietis palaboja - viņš esot gaisma.

Diemžēl joprojām, priekšlaicīgās dzimšanas radīto seku dēļ, ir nepieciešams intensīvs darbs fizisko spēju uzlabošanai un attīstīšanai, lai nebūtu jāpiedzīvo tik daudzi kritieni un gaita kļūtu stabilāka. Lai arī līdz šim ir sasniegti fantastiski rezultāti, rudenī, speciālistu nepieejamības dēļ, pirmā ilgstošā pauze no regulāras rehabilitācijas apstiprināja bažas, ka fizioterapija straujās augšanas posmā ir nepieciešama nepārtraukti. Ralfs katru dienu trenējas mājās, tomēr funkcionālo spēju noturēšanai un būtiskai attīstībai ir nepieciešams arī profesionāļu atbalsts.

Ralfs ir 100% optimists un, neskatoties uz visām grūtībām, ko līdz šim nācies pārdzīvot, to skaitā, vairākām operācijām un atlabšanām pēc tām, viņš spēj iepriecināt un uzsmaidīt ikvienam. Ģimene joprojām dara visu iespējamo, lai rastu vislabākos risinājumus - ir veiktas vairākas manipulācijas un operācijas, bijušas dažādas konsultācijas un nodarbības, iegādāti trenažieri un papildaprīkojums, kas ir prasījis lielus līdzekļus. Gandarījums, ka pūles un ieguldījumi vainagojas ar rezultātiem, tomēr ir nepieciešams papildus atbalsts intensīvajai rehabilitācijai rehabilitācijas centrā POGA. Kopā Ralfam intensīvajai rehabilitācijai gadam nepieciešami 4130 eiro, un ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Mums kopā jāpalīdz Ralfiņam sasniegt jaunus mērķus un virsotnes. Palīdzēsim kopā!

The Project is placed online on: 13.01.2022

Projekts noslēgts 16.01.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atkārtota palīdzība Uldim Vasiļevskim

Palīdzība Vladam Kanisavskam

Palīdzība Dastinam Robertam Pigožņam

Palīdzība Mārītei Mediņai – Buknei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

162 246.92 €