Follow us Today has already donated 25.00 €

Palīdzība Raivo Dauģim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Raivo nepieciešamā summa saziedota.

Raivo ir dzīvespriecīgs, smaidīgs 21 gadu vecs jaunietis. Raivo savas dienas pārsvarā vada ratiņkrēslā, pārvietojas ar citu cilvēku palīdzību. Diagnoze – bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, kreisās gūžas locītavas sublukācija.

Fiziskie trūkumi Raivo ierobežo apzinātu kustību kontroli un spēju saglabāt galvas un rumpja kontroli pret gravitāciju.  Jaunietim nepieciešama pielāgota un ratiņkrēslā uzstādīta sēdvirsma. Ar īpašiem materiāliem ratiņkrēslu var pielāgojot jaunieša vajadzībām, izgatavojot sēdvirsmu ķermeņa pozicionēšanai, lai mazinātu ķermeņa deformāciju.

Valsts šādus pakalpojumus neapmaksā, bet ģimene pašu spēkiem to nespēj apmaksāt. Kopā nepieciešami 4200 eiro no kuriem 2688 eiro jau ir pieejami no saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1512 eiro.

Palīdzēsim Raivo!

The Project is placed online on: 17.09.2019

Projekts noslēgts 30.09.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Help the animals

Gaisma mūsu brīvībai!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

728 086.62 €