Seko mums Šodien saziedoti jau 205.00 €

Palīdzība Raitim Garozam

Raitim no Rīgas ir 54 gadi. Viņam ir mīloša sieva un divas meitas - pusaudzes, kuras viņš ļoti mīl. Raitis regulāri nodarbojās ar sportu, bijis spēcīgs, trenēts cilvēks, ar melno jostu JIU-JITSU. Strādāja policijā, arī par apsargu. Raitis atzīst, ka dzīvojis laimīgu un piepildītu dzīvi, līdz pirms deviņiem gadiem kā trieciens nāca ziņa, ka viņam ir ļaundabīgs audzējs kaklā.

Raitim tika veikta operācija, pēc tās sekoja ķīmijterapija un starošana. Audzējs tika uzveikts. Sešu gadu garumā ik sešus mēnešus Raitis apmeklēja ārstu un veica pārbaudes, līdz pirms trīs gadiem atklājās, ka audzējs atkal ir aktivizējies. Tika veikta otra operācija, ķīmijterapija un starošana, it kā audzēja augšanu izdevās apstādināt, tomēr tas bija uz neilgu laiku. Šobrīd ārstu konsīlijs saskaņā ar starptautiskām onkoloģijas vadlīnijām ir Raitim nozīmējis lietot imūnterapijas preparātu Pembrolizumab. Tomēr prieku par to, ka ir parādījies cerību stariņš ārstēšanai, aizēno fakts, ka Raita gadījumā šo medikamentu valsts neapmaksā un arī individuālā kompensācija pat daļējā apmērā Raitim ir atteikta. Ik pēc trīs nedēļām Raitim nepieciešami 4063,24 eiro zāļu iegādei, 12 kursiem gada garumā kopā nepieciešami 48 758,88 eiro. Šādu līdzekļu Raitim nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Raitim!

Projekts ievietots portālā 18.05.2022

Projekts noslēgts 02.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Cilvēkos ir spēks!

Onkoloģijas pacientiem

Twitter konvojs Ukrainai

Palīdzība Miķelim Eglītim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 054 185.45 €