Follow us Today has already donated 1,239.99 €

Palīdzība Raitim Garozam

Raitim no Rīgas ir 54 gadi. Viņam ir mīloša sieva un divas meitas - pusaudzes, kuras viņš ļoti mīl. Raitis regulāri nodarbojās ar sportu, bijis spēcīgs, trenēts cilvēks, ar melno jostu JIU-JITSU. Strādāja policijā, arī par apsargu. Raitis atzīst, ka dzīvojis laimīgu un piepildītu dzīvi, līdz pirms deviņiem gadiem kā trieciens nāca ziņa, ka viņam ir ļaundabīgs audzējs kaklā.

Raitim tika veikta operācija, pēc tās sekoja ķīmijterapija un starošana. Audzējs tika uzveikts. Sešu gadu garumā ik sešus mēnešus Raitis apmeklēja ārstu un veica pārbaudes, līdz pirms trīs gadiem atklājās, ka audzējs atkal ir aktivizējies. Tika veikta otra operācija, ķīmijterapija un starošana, it kā audzēja augšanu izdevās apstādināt, tomēr tas bija uz neilgu laiku. Šobrīd ārstu konsīlijs saskaņā ar starptautiskām onkoloģijas vadlīnijām ir Raitim nozīmējis lietot imūnterapijas preparātu Pembrolizumab. Tomēr prieku par to, ka ir parādījies cerību stariņš ārstēšanai, aizēno fakts, ka Raita gadījumā šo medikamentu valsts neapmaksā un arī individuālā kompensācija pat daļējā apmērā Raitim ir atteikta. Ik pēc trīs nedēļām Raitim nepieciešami 4063,24 eiro zāļu iegādei, 12 kursiem gada garumā kopā nepieciešami 48 758,88 eiro. Šādu līdzekļu Raitim nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Raitim!

The Project is placed online on: 18.05.2022

Project completed 02.01.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Oncology Patients

Help Children Walk!

Twitter Convoy for Ukraine

Palīdzība Timuram Krasanovam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 364 436.66 €