Seko mums Šodien saziedoti jau 85.00 €

Palīdzība Paulai Luīzei Bečai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Paulai Luīzei nepieciešamā summa saziedota.

Paulai ir 17 gadi, viņa ar vecākiem dzīvo Riebiņu novadā, 10 kilometrus no pilsētas. Paula ir jaunākais bērns četru bērnu ģimenē, vecākie bērni jau ir pieauguši. Pauliņai ir smagas diagnozes – bērnu cerebrālā trieka un atipisks autisms. Meitene nestaigā, nerāpo, slikti balstās uz kājiņām, pārvietojas, šļūcot  pa grīdu. Paula nerunā, saprot vairāk intonāciju, nevis vārdus, mēdz bieži dusmoties, neēst, ja jūtas slikti, ļoti jūtīga. Vajadzīgs stingrs dienas režīms, pazīstami cilvēki un telpas.

Ikdienā Paula dodas uz skolu, pēcpusdienā bērnu uz maiņām pieskata vecāki. Meiteni nedrīkst atstāt vienu ne uz mirkli. Paulai patīk pastaigas ārā, kur var vērot kokus, puķes, putnus, debesis un mājdzīvniekus – vistiņas, suni, kaķi. Pauliņai ļoti patīk pastaigāties, tikai lauku ceļi nav tik labi, bieži dubļaini, rati smagi, ceļš ved kalnā.

Svarīgi ir samazināt meitenes jūtību, lai viņa nav tik nervoza un spēj socializēties un iekļauties sabiedrībā. Paulai ļoti patīk nodarbības uz zirdziņa, viņa to žēlo un pēc jāšanas ir smaidīgāka, mierīgāka, labāk guļ.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai meitene varētu saņemt 52 reitterapijas nodarbības. Viena nodarbība maksā 20 eiro, gadā tam nepieciešami 1040 eiro.

Palīdzēsim Paulai Luīzei!

 

 

Projekts ievietots portālā 13.01.2020

Projekts noslēgts 27.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Dots devējam atdodas

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzība Mārcim Gustavam Spilvam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

731 218.70 €