Follow us Today has already donated 803.00 €

Palīdzība Paulai Luīzei Bečai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Paulai Luīzei nepieciešamā summa saziedota.

Paulai ir 17 gadi, viņa ar vecākiem dzīvo Riebiņu novadā, 10 kilometrus no pilsētas. Paula ir jaunākais bērns četru bērnu ģimenē, vecākie bērni jau ir pieauguši. Pauliņai ir smagas diagnozes – bērnu cerebrālā trieka un atipisks autisms. Meitene nestaigā, nerāpo, slikti balstās uz kājiņām, pārvietojas, šļūcot  pa grīdu. Paula nerunā, saprot vairāk intonāciju, nevis vārdus, mēdz bieži dusmoties, neēst, ja jūtas slikti, ļoti jūtīga. Vajadzīgs stingrs dienas režīms, pazīstami cilvēki un telpas.

Ikdienā Paula dodas uz skolu, pēcpusdienā bērnu uz maiņām pieskata vecāki. Meiteni nedrīkst atstāt vienu ne uz mirkli. Paulai patīk pastaigas ārā, kur var vērot kokus, puķes, putnus, debesis un mājdzīvniekus – vistiņas, suni, kaķi. Pauliņai ļoti patīk pastaigāties, tikai lauku ceļi nav tik labi, bieži dubļaini, rati smagi, ceļš ved kalnā.

Svarīgi ir samazināt meitenes jūtību, lai viņa nav tik nervoza un spēj socializēties un iekļauties sabiedrībā. Paulai ļoti patīk nodarbības uz zirdziņa, viņa to žēlo un pēc jāšanas ir smaidīgāka, mierīgāka, labāk guļ.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai meitene varētu saņemt 52 reitterapijas nodarbības. Viena nodarbība maksā 20 eiro, gadā tam nepieciešami 1040 eiro.

Palīdzēsim Paulai Luīzei!

 

 

The Project is placed online on: 13.01.2020

Projekts noslēgts 27.01.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Mummy, I love you!

Smagi slimu cilvēku atbalstam

M3SA - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Palīdzība Viktorijai Prošinai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

589 391.13 €