Seko mums Šodien saziedoti jau 3,157.00 €

Palīdzība Nikolajam Verņickim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. 28.aprīlī Nikolajs dosies pie zobārsta. 

Nikolajam no Rīgas ir 29 gadi, viņš dzīvo kopā ar mammu. Nikolajam ir Dauna sindroms, tas izpaužas kā garīgā atpalicība, tādēļ viņam ir noteikta 1.grupas invaliditāte. Mamma stāsta, ka dēls ir labs un jauks puisis, bet viņš ir jāpieskata un jāaprūpē. Pirms pāris gadiem viņam tika atklāts ļaundabīgs audzējs, kas šobrīd ir uzveikts. Izaicinājumu un grūtību ir bijis daudz, taču šobrīd liela problēma ir zobārsta apmeklējums, jo Nikolajs nerunā, nespēj saprast, ko viņam saka, ārstēšana var notikt tikai vispārējā narkozē. Tās laikā plānots salabot vairākus zobus, tādēļ vizīte var izmaksāt līdz pat 1000 eiro. Šādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim! 

Projekts ievietots portālā 20.03.2023

Projekts noslēgts 27.04.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Laurai Ciguzei

Mazo sirsniņu cerības

Twitter konvojs Ukrainai

Palīdzība Lidijai Strautniecei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 159 760.59 €