Follow us Today has already donated 3,487.00 €

Palīdzība Nikolajam Verņickim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. 28.aprīlī Nikolajs dosies pie zobārsta. 

Nikolajam no Rīgas ir 29 gadi, viņš dzīvo kopā ar mammu. Nikolajam ir Dauna sindroms, tas izpaužas kā garīgā atpalicība, tādēļ viņam ir noteikta 1.grupas invaliditāte. Mamma stāsta, ka dēls ir labs un jauks puisis, bet viņš ir jāpieskata un jāaprūpē. Pirms pāris gadiem viņam tika atklāts ļaundabīgs audzējs, kas šobrīd ir uzveikts. Izaicinājumu un grūtību ir bijis daudz, taču šobrīd liela problēma ir zobārsta apmeklējums, jo Nikolajs nerunā, nespēj saprast, ko viņam saka, ārstēšana var notikt tikai vispārējā narkozē. Tās laikā plānots salabot vairākus zobus, tādēļ vizīte var izmaksāt līdz pat 1000 eiro. Šādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim! 

The Project is placed online on: 20.03.2023

Project completed 27.04.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atkārtota palīdzība Ingai Mengotei

Medical Massage

Safe steps

For the Hopes of Little Hearts

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 160 090.59 €