Seko mums Šodien saziedoti jau 1,250.00 €

Palīdzība Matīsam Parcānam

Sirsnīgs paldies, Matīsam nepieciešamā summa ir saziedota!

Veselam cilvēkam staigāt ir pašsaprotams jēdziens. Sešpadsmit gadus vecajam Matīsam tā ir liela vēlēšanās un izaicinājums. Zēns piedzima ar iedzimtu greizpēdību un bērnu cerebrālā trieka ierobežo pilnvērtīgu pārvietošanās iespēju. Matīsam tika veiktas vairākas operācijas jau zīdaiņa vecumā un pēdējā operācija bija 7 gadu vecumā. Augot lielākam un kļūstot smagākam potītes un pēdu saites nespēj sniegt stabilu balstu kājām, veidojas deformācija. Tas staigāšanu padara sāpīgu un līdz ar to samazinās noietā attāluma iespējas.

Matīss regulāri apmeklē  fizioterapijas kursus  centrā " Poga", lai stiprinātu fiziskās iespējas un uzlabotu kustību kvalitāti. Vingrojumi tiek veikti arī mājas apstākļos. Sasniegtie rezultāti ir spēja noiet ar atbalstu pie pleca līdz 100 metriem bez atpūtas. Veselam cilvēkam tas liekas sīkums, bet ņemot vērā to, ka Matīss iepriekš pārvietojās riteņkrēslā -  tas ir rekords.  

Pēc fizioterapeita un ortopēda ieteikuma Matīsam ir nepieciešamas sarežģītas ortozes, kas stabilizēs kājas un atvieglos staigāšanu. Tas palīdzēs turpmāko rezultātu sasniegšanai, jo Matīsa sapnis ir staigāt aizvien tālāk, redzēt un izbaudīt dzīvi arvien vairāk!

Matīsam nepieciešamas 2 potītes- pēdas ortozes no akrila sveķiem ar oglekļa atsperi (carbon spring), balsta nodrošināšanai vertikalizējoties. Ortožu kopējās izmaksas ir 3856.10 eiro.

Palīdzēsim Matīsam!

Projekts ievietots portālā 24.04.2019

Projekts noslēgts 18.07.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Valtera Grata aprūpē

Izdari sirds darbu!

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Palīdzība Raimondam Ločmelim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

146 484.07 €