Follow us Today has already donated 5,451.91 €

Palīdzība Matīsam Parcānam

Sirsnīgs paldies, Matīsam nepieciešamā summa ir saziedota!

Veselam cilvēkam staigāt ir pašsaprotams jēdziens. Sešpadsmit gadus vecajam Matīsam tā ir liela vēlēšanās un izaicinājums. Zēns piedzima ar iedzimtu greizpēdību un bērnu cerebrālā trieka ierobežo pilnvērtīgu pārvietošanās iespēju. Matīsam tika veiktas vairākas operācijas jau zīdaiņa vecumā un pēdējā operācija bija 7 gadu vecumā. Augot lielākam un kļūstot smagākam potītes un pēdu saites nespēj sniegt stabilu balstu kājām, veidojas deformācija. Tas staigāšanu padara sāpīgu un līdz ar to samazinās noietā attāluma iespējas.

Matīss regulāri apmeklē  fizioterapijas kursus  centrā " Poga", lai stiprinātu fiziskās iespējas un uzlabotu kustību kvalitāti. Vingrojumi tiek veikti arī mājas apstākļos. Sasniegtie rezultāti ir spēja noiet ar atbalstu pie pleca līdz 100 metriem bez atpūtas. Veselam cilvēkam tas liekas sīkums, bet ņemot vērā to, ka Matīss iepriekš pārvietojās riteņkrēslā -  tas ir rekords.  

Pēc fizioterapeita un ortopēda ieteikuma Matīsam ir nepieciešamas sarežģītas ortozes, kas stabilizēs kājas un atvieglos staigāšanu. Tas palīdzēs turpmāko rezultātu sasniegšanai, jo Matīsa sapnis ir staigāt aizvien tālāk, redzēt un izbaudīt dzīvi arvien vairāk!

Matīsam nepieciešamas 2 potītes- pēdas ortozes no akrila sveķiem ar oglekļa atsperi (carbon spring), balsta nodrošināšanai vertikalizējoties. Ortožu kopējās izmaksas ir 3856.10 eiro.

Palīdzēsim Matīsam!

The Project is placed online on: 24.04.2019

Projekts noslēgts 18.07.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help parents who take care about disable children

DOD PIECI!

Let's fill the child's dream!

Help the animals

Uzzināt vairāk

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 137 678.00 €