Seko mums Šodien saziedoti jau 490.00 €

Palīdzība Matīsam Balsim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Matīsam nepieciešamā summa saziedota.

Matīss ir 3 gadus vecs puisēns. Viņš bija ļoti gaidīts bērniņš, dzima ar ķeizargriezien. Apmēram ap gadu vecumu vecāki pamanīja, ka zēna attīstība notiek nevienmērīgi . Pēc divu gadu vecuma mazajam sāka pazust valoda un parādījās ēšanas traucējumi. Ar laiku Matīsiņam bija grūti pieņemt jaunas drēbes un apavus – viņš vilka tikai vienas drēbes, zābaciņus un cepuri. Puisēns nevar iziet mājas pagalmā, jo ir paniskas bailes no pagalmā esošajiem kokiem, ļoti baidās no jaunu vietu apmeklēšanas, grūtības adaptēties un sadarboties ar svešiem cilvēkiem. Matīsam ir ļoti svarīga sava lietu kārtība un dienas ritms. Viņš ar lielu precizitāti kārto mantiņas taisnā strīpā un ļoti pārdzīvo, ja kāds šo kārtību izjauc. Viņam ir jaunāks brālītis un nereti abus nākas nošķirt, jo mazākais izjauc Matīsa lietu kārtību un sākas lieli pārdzīvojumi. Katru dienu puisēns dodas uz bērnudārzu, kur kopā ar mammu pavada dienas pirmo daļu un cenšas iekļauties vienaudžu vidū. Pavisam nesen Matīsiņam tika uzstādīta diagnoze autisms.

Vecākiem ilgu laiku bija ļoti psiholoģiski smagi pieņemt Matīsa diagnozi, bet kavēties nedrīkst, un jādara viss iespējamais, lai dēliņam palīdzētu mācīties adaptēties sabiedrībā, apgūt jaunas prasmes, mācīties valodiņu. Speciālisti rekomendē nekavējoties uzsākt ABA terapijas nodarbības, kas ļoti palīdzētu zēnam pašam un viņa līdzcilvēkiem. ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 1040 eiro un diemžēl  šīs nodarbības jāapmaksā pašai ģimenei, jo nav atbalsta no valsts. Ģimene lūdz mūsu palīdzību, lai pēc iespējas ātrāk varētu uzsākt tik ļoti nepieciešamo terapiju.

Palīdzēsim kopā Matīsiņam!

 

Projekts ievietots portālā 18.10.2021

Projekts noslēgts 01.11.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Mikam Veidem

DOD PIECI 2021

Piepildi bērniņa sapni!

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 850 528.64 €