Seko mums Šodien saziedoti jau 15.00 €

Palīdzība Mārtiņam Cēberam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Mārtiņam nepieciešamā summa saziedota.

Mārtiņš ir Liepājnieks un viņam ir 12 gadi. Zēnam ir vidēji smaga garīgā atpalicība, valodas un uzvedības traucējumi, astma, smagas ādas problēmas un skolioze, kas zēnam katru dienu sagādā sāpes un diskomfortu. Mārtiņš apmeklē 5. klasi specializētajā skolā, viņam prieku sagādā baseina apmeklēšana un pužļu likšana. Ar Mārtiņu kopā ir viņa mamma, kas zēnu pieskata un palīdz 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Būšana kopā un rūpes par Mārtiņu nedod iespēju mammai strādāt algotu darbu.

Lai uzlabotu Mārtiņa veselības stāvokli, ir nepieciešama regulāra fizioterapija, masāžas, reitterapija. Lai attīstītos valoda, Mārtiņš saņem regulāras audiologopēda nodarbības. Zēns ikdienā lieto Widget programmu lasīšanai un rakstīšanai, kas atvieglo līdzcilvēku komunikāciju ar zēnu. Pēc katras rehabilitācijas Mārtiņš sajūtas drošāks, spēcīgāks un priecīgāks, jo mazliet pāriet skoliozes izraisītās muguras sāpes. Mārtiņa mammai mums visiem ir liels lūgums atbalstīt viņas zēnu, lai viņš varētu regulāri apmeklēt rehabilitāciju un reiterapiju, kas gadā sastāda 1272 eiro. Mammai šādu līdzekļu nav un viņa vēršas pie mums.

Mums jāpalīdz Mārtiņam! Mēs visi to varam!

 

Projekts ievietots portālā 29.06.2020

Projekts noslēgts 29.07.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Atbalsti rūpju bērniņus!

Dakteris Delfīns

Draugu stipendija 2020

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

828 661.35 €